Industriālais angārs

Industriālais angārs

Jautā mums +371 27003663

Cena bez PVN

Darba laiks: Pirmdiena-piektdiena: 8.00-17.00

Apraksts

Garums: 20 m
Platums: 8 m
Platība: 160 m2
Jumta kore: 5 m
Sienu augstums: 4 m
PVC vārti: 4×4.5m
Jumta un sienas materiāls: PVC tents
Jumta krāsa: pelēka
Sienu krāsa: pelēka

 

Industriālais angārs

Industriālais angārs ir pagaidu būve, kurai nav nepieciešama dokumentācija vai saskaņošana, lai to uzstādītu. Angārs ir operatīvi uzstādāms un demontējams. To iespējams uzstādīt jūsu izraudzītā vietā, kā arī vēlamajā izmērā. Industriālā angāra nomu visbiežāk izvēlas, ja ir ieplānots āra pasākums, bet ir nepieciešama norobežota vai slēgta telpa. Piemēram, ēdināšanas zona, tirdzniecības zona vai arī kāda cita veida pakalpojumu sniegšanas vieta. Industriālo angāru ir iespējams nomāt arī privātām vajadzībām – dažādas svinības, sporta pasākumi, sanāksmes, īstermiņa noliktavas vajadzībai, utt.

Šī angāra uzstādīšanai nav nepieciešams pamats, to var uzstādīt jebkurā vietā (asfalts, grunts), kur ir nepieciešams, tādēļ nav nekādu ierobežojumu. Jūs izvēlaties vietu brīvā dabā, mēs uzstādām izvēlētajā vietā izraudzīto industriālo angāru, lai varētu norisināties pasākums vai kāda cita veida aktivitāte.

Svarīgi, ka industriālie angāri ir izturīgi pret dažādiem laika apstākļiem, kas nav prognozējami. Šie angāri ir no izturīgas tērauda konstrukcijas, kas apvilkta ar PVC materiālu, tie ir 100% droši un stabili.

Intereses un papildus informācijas gadījumā zvaniet, rakstiet uz whatsapp vai sūtiet epastu.

 

Title