Galdu noma

Runājot par pasākuma sagatavošanu un organizēšanu, uzreiz atceramies galdus un krēslus, bufetes, romantiskas lapenes ar mirdzošām mēbelēm pie baseina. Īsāk sakot, mēs iztēlojamies galdu un krēslu nomu un piederumu īri, kas mūsu organizētajam pasākumam piešķir īpašu raksturu un unikalitāti. Acīmredzot, galdi un krēsli ir nepieciešami veiksmīgam pasākumam. Mūsu galdu un krēslu nomas kategorijā Jūs atradīsiet neiedomājamu dažādu stilu, formu un izmēru mēbeļu klāstu Jūsu pasākumam, ballītei vai kāzām. Turklāt, ja jums ir neskaidrības ar izvēli, mūsu profesionāļi palīdzēs jums izvēlēties materiālu, stilu un galda vai krēsla veidu, kas vislabāk atbilst jūsu norises vietai vai pasākumam par ļoti pieņemamām cenām.

Kā izvēlēties pareizo galdu un krēslu nomu pasākumiem un svinībām?

Vienkārši padomājiet par komfortu un stilu, ko vēlaties sasniegt. Mums ir daudz dažādu veidu galdu un krēslu pasākumiem un ēdināšanai.

Krēslu izvēle

Izvēlieties krēslus, atbilstoši pasākuma veidam, ko organizējat īstermiņā vai ilgtermiņā, nevis tos, kas jums patīk vislabāk;
Izvēlieties krēslus, kas ir īpašs uzmanību piesaistošs elements, ja vēlaties, lai tie būtu jūsu pasākuma uzmanības centrā (iekārtojuma elements), vai izvēlieties minimālistiskākas līnijas, piemēram, plastmasas krēslus un galdus, ja jums ir darīšana ar sēdekļu rindām, piemēram, sanāksme;

Galdu izvēle

Galdi tiek izvēlēti atbilstoši Jūsu iecerētajam dekorācijas veidam, atbilstoši jūsu izvēlētajām vietām. Mūsu iznomājamo galdu un krēslu izvēle ir bagātīga un daudzveidīga ar daudziem papildu pakalpojumiem, tostarp transportēšanu un savākšanu pasākuma norises vietā. Veicam preču transportēšanu un piegādi uz Jums nepieciešamo adresi.

Galdi ir viena no populārākajām pasākumu mēbelēm. Mēs piedāvājam jums plašu nomas galdu katalogu, kas ir lieliski piemērots visu veidu pasākumiem, kurus vēlaties organizēt.

Izvēloties dizaina galdus un galdus, kas ir ideāli piemēroti sanāksmēm, semināriem un prezentācijām, izvēles netrūkst.

Mēs garantējam augstas kvalitātes materiālus un sniedzam ātru, precīzu un precīzu apkalpošanu, kas var arī vadīt un konsultēt jūs vislabākajā iespējamajā veidā.

Krēsls, neskatoties uz savu vienkāršību, ir vissvarīgākais mēbeļu elements veiksmīgam pasākumam.

No sēdekļa, kuram jābūt ērtam un relaksējošam, līdz dizainam, kas ir jāintegrē ar citiem iekārtojuma elementiem, atzveltnes krēsla izvēle prasa īpašu uzmanību un meklēšanu mūsu mājaslapā, kas var piedāvāt plašu un pilnīgu izvēli.

Mūsu uzņēmums ir īstais risinājums galdu un krēslu nomai pasākumiem, kāzu krēsliem un eleganta dizaina galdiem klasiskai pieņemšanai vai moderna dizaina galdu un krēslu nomai krāšņākam izskatam.

Dizaina krēslu un galdu noma ļaus Jums personalizēt savu pasākumu, ar iespēju izvēlēties starp dažādiem stiliem un materiāliem, ar pārliecību, ka visi klientam piegādātie krēsli ir apstiprināti un sertificēti atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem.

Mūsu uzņēmums sniedz precīzu un detalizētu piedāvājumu krēslu, galdu un mēbeļu nomai, kas personalizēs jūsu pasākumu. Mūsu uzņēmums piedāvā labākās mēbeles par labāko cenu.

Daudzpusīgas un individuāli izstrādātas tāmes, kas balstītas uz klienta sniegtajām īpašībām, kurām var būt pilnīgi individuāla un personalizēta krēslu, galdu un mēbeļu nomas cena, kas atspoguļo visas prasības optimālai pasākuma norisei.

Mūsu konsultanti atradīs Jums labāko risinājumu, piedāvājot Jums labākās mēbeles pasākuma dažādošanai par nepārspējamu cenu.

Mūsu uzņēmums, pateicoties sadarbībai ar uzticamiem partneriem, spēj parūpēties par jebkura veida pasākumu, pavadot klientu visos projekta posmos: no koncepcijas izstrādes līdz praktiskai organizēšanai un popularizēšanai. Mēs iznomājam mēbeles korporatīviem pasākumiem, kongresiem, prezentācijām, inaugurācijām un daudz kam citam gan privātpersonām, gan pakalpojumu nozarei, garantējot aprīkojuma, piemēram, galdu un krēslu nomu. Piedāvājam visiem saviem klientiem profesionālas konsultācijas, sākot no plānošanas, līdz augstas kvalitātes galdu un krēslu ieviešanai un uzstādīšanai, vienmēr garantējot labāko rezultātu.

Ir daudz dažādu stilu un risinājumu, kas papildina jūsu pasākumu. Sevi cienošam pasākumam nevar nepietikt stila vai prestiža un mēs esam gatavi Jums piedāvāt labākos risinājumus.

Pie mums vēršas daudzi klienti no dažādām darbības jomām, lai nodrošinātu savu pasākumu izdošanos un visbiežāk viņiem ir nepieciešama krēslu, galdu un mēbeļu noma, ko mēs labprāt nodrošinām atbilstoši viņu vajadzībām.

Mūsu mērķis ir piedāvāt labu nomas pakalpojumu par konkurētspējīgu cenu.

Piedāvājam pilnu palīdzību jau no sākuma posma, t.i. ieteikumus un pārbaudes, pirms iekārtu sagatavošanas un darba vadīšanas uz vietas.

Mums ir plašs krēslu un galdu klāsts no prestižākajiem zīmoliem tirgū, kas var būt efektīvi jebkurai vajadzībai.

Mūsu profesionālais katalogs nepārtraukti paplašinās un arī mūsu komanda pilnveidojas, uzkrājot pieredzi šajā jomā.

Ar plašo mēbeļu klāstu varam sasniegt jebkuru klientu loku, piedāvājam krēslu un galdu nomu, kā arī iznomājam koka vai plastmasas soliņus un alus dārza iekārtas dažādu zīmolu un modeļu festivāliem un lauku gadatirgiem.

Ir jāveic tikai dažas darbības, lai izlemtu, kādus krēslus vai galdus izvēlēties, atkarībā no cenas un budžeta.

Kāpēc izvēlēties mūsu galdu un krēslu nomas uzņēmumu?

Pirmkārt, strādājam saskaņā ar šajā jomā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, profesionāli, izmantojot drošus instrumentus un līdzekļus.

Savā darbā vienmēr cenšamies būt precīzi un punktuāli.

Mūsu tehniķu un sertificēto strādnieku augstais pieredzes līmenis, kā arī mūsu darbinieku nemainīgā kvalifikācija, nodrošina lielisku servisu krēslu un galdu nomai visā valstī.

Vēlamies arī atgādināt, ka papildus izdevīgajai cenai mūsu klienti ir apmierināti arī ar to, ka attiecības ar mūsu uzņēmumu ir ilgstošas un tāpēc laika gaitā ir saņēmuši pastāvīgu atbalstu un ieteikumus.

Piedāvājam gan krēslu nomu ar izņemšanu no mūsu telpām, gan uzstādīšanu ar transportēšanu un montāžu pēc klienta pieprasījuma.

Varam palīdzēt arī ar galdu un krēslu iegādi, kad klients nolemj kādu preci iegādāties, nevis īrēt, piemēram, preces iestādēm, skolām, teātriem, kinoteātriem, viesnīcām, klubiem, baznīcām, organizācijām.

Uzņēmums piedāvā savus pakalpojumus privātpersonām, ēdināšanas profesionāļiem, uzņēmumiem, iestādēm, izstādēm, sporta un teritoriālajām organizācijām, kurām nepieciešams piemērots aprīkojums visu veidu banketu, pieņemšanu, ballīšu un pasākumu organizēšanai un rīkošanai.

Mēs piedāvājam dizainu, mēbeles un furnitūru, kas ir ideāli piemērotas tādiem pasākumiem kā kāzas, kristības, reģistrācija, izlaiduma balles, dzimšanas dienas, jubilejas, bufetes, tikšanās, sanāksmes, kafijas pauzes, kokteiļi, korporatīvās vakariņas, biznesa pusdienas, vēlās brokastis, festivāli.

Palīdzēsim izvēlēties mēbeles Jūsu pasākumam no jebkura materiāla atbilstoši pasākuma stilam un veidam un spēsim izpildīt visas klienta prasības.

Jūsu prezentācijām, īpašiem gadījumiem un liela mēroga pasākumiem, piemēram, kāzām, konferencēm, vēlēšanām un lieliem koncertiem, mums ir milzīgs dažādu veidu krēslu nomas klāsts, kas atbilst jebkurai vajadzībai, sākot no vienkāršākajiem līdz izsmalcinātākajiem.

Mūsu rīcībā ir liela pieredze, lai palīdzētu izvēlēties piemērotāko krēsla veidu, kā arī pareizo daudzumu Jūsu kāzu vai pasākuma organizēšanai, atbilstoši telpai, īpašībām un vajadzībām.

Krēslu nomas cenas atšķiras atkarībā no pasākuma attāluma, veida, nepieciešamo sēdvietu skaita un iespējamiem aksesuāriem, piemēram, krēslu pārvalkiem un statīviem.

Mūsu krēslus, galdus un mēbeles var izmantot dažāda veida pasākumiem, no visvienkāršākajiem un neformālākajiem līdz elegantākajiem un stilīgākajiem, privātiem pasākumiem un dažādiem saviesīgiem pasākumiem.

Mēs piedāvājam pakalpojumus krēslu, galdu un mēbeļu nomai:

  • izstāžu stendiem
  • izstāžu zāles
  • dažādiem notikumiem
  • tikšanām
  • muzejiem
  • pasākumiem
  • konferencēm
  • sanāksmēm

Title