Aprīkojums

Mūsu uzņēmums nodrošina apgaismojuma, audio un video sistēmu nomu. Mūsu uzņēmums piedāvā nopietnas un profesionālas konsultācijas, sākot no organizēšanas līdz labāko dažāda veida instalāciju ieviešanai un vadīšanai, no projektoru un monitoru nomas līdz apgaismojuma, audio un video sistēmām un daudz ko citu.

Mēs piedāvājam gan profesionālas skaņas un apgaismojuma sistēmas, gan arī pamata sistēmas, kuras var izmantot mazāk pieredzējuši profesionāļi.

Armatūra, konsoles, skaļruņi, mikseri, aprīkojums, lāzeri, stroboskopi, kustīgie elementi, arhitektoniskais LED apgaismojums, dūmu mašīnas, stacionāras un mobilas gaismas konstrukcijas un DMX kontrolleri, to un daudz ko citu varat atrast mūsu mājaslapā.

Apgaismojums ir būtisks faktors, lai jūsu pasākums izdotos.

Projektori, kustīgie elementi, LED lentes, ar baterijām darbināmas gaismas, LED lampas noteikti pārvērtīs jūsu pasākumu par vienreizēju pasākumu.

Varam organizēt dažāda veida pasākumus, piedāvājot kvalitatīvu apgaismojuma sistēmu nomu.

Mēs pavadām klientu visos pasākuma posmos: koncepcijas izstrāde, praktiska organizācija un atbalsts pasākuma sekmīgai norisei. Nodarbojamies ar aprīkojuma nomu tādiem pasākumiem kā korporatīvās sanāksmes, koncerti, publiskā laukuma pasākumi, privāti pasākumi un daudz kas cits.

Sniedzam būtiskas un personalizētas konsultācijas atbilstoši klienta prasībām, nodarbojas ar plašu apgaismojuma nomu gan iekštelpu, gan āra pasākumiem, stacionāro vai mobilo. Mēs radām pareizo atmosfēru.

Mūsu uzņēmums piedāvā pilnībā personalizētas cenas, kuras var pielāgot atbilstoši jūsu apgaismojuma nomas prasībām. Cenas pieprasīšana ir ļoti vienkārša, vienkārši sazinieties ar mums un dariet mums zināmas visas pasākuma īpašības, kuras vēlaties realizēt.

Mūsu speciālisti palīdzēs jums izvēlēties pareizo apgaismojuma nomas iespēju atbilstoši jūsu prasībām un atrast perfektu risinājumu par labāko cenu.

Klients varēs gūt labumu no pilnībā personalizēta apgaismojuma nomas piedāvājuma, kas ļaus radīt savam pasākumam īsto atmosfēru.

Skaņas tehnikas noma dažāda veida norises vietām: skaņas sistēmas, audio skaļruņi, zemfrekvences skaļruņi, mikseri un mikrofoni.

Audio sistēmu īre un uzstādīšana skursteņos vai ar pacelšanas torņiem, līniju-režģu sistēmas.

Elastīgums, augsta kvalitāte un konkurētspējīgas cenas ir mūsu pakalpojumu galvenās iezīmes.

Īpaši darbinieki veiks visas nepieciešamās pārbaudes, lai novērtētu pastiprinājuma jaudu, kas nepieciešama harmoniskai skaņas izplatīšanai pasākuma laikā.

Mēs piedāvājam profesionālus un mērķtiecīgus padomus par klientu prasībām, sākot no plānošanas līdz vispusīgāko audio sistēmu nomas vadībai, kas atspoguļo pasākuma veidu, kuru klients vēlas realizēt.

Mūsu uzņēmums ikvienam, kam nepieciešams izveidot vai organizēt pasākumu, nodrošina rūpīgu un personalizētu skaņas sistēmas nomas pakalpojuma cenu. Lai pieprasītu piedāvājumu, vienkārši sazinieties ar mums un pastāstiet mums visu informāciju par projektu, kuru esat plānojis realizēt.

Visas mūsu cenas ir universālas un tās var pielāgot, lai tās atbilstu jūsu meklētajām funkcijām, un mūsu darbinieki varēs sniegt pilnībā personalizētu skaņas sistēmas nomas piedāvājumu.

Atradīsim labāko skaņas sistēmu nomas risinājumu, lai piedāvātu augstāko kvalitāti neatkarīgi no pasākuma lieluma, lai iepriecinātu klientu ar labāko uzstādīšanu par labāko cenu.

Visas piedāvātās konstrukcijas ir sertificētas un tām pievienota atbilstoša tehniskā dokumentācija, kā arī uzstādīšanas, demontāžas un transportēšanas pakalpojumi ar specializētu personālu.

Kopā ar klientu izstrādājam pareizo risinājumu un rūpīgi pārdomājam pasākumam nepieciešamo aprīkojumu.

Esam ņēmuši vērā daudzus pielāgotus pasākumus ar labāko aprīkojumu un labākajām dekorācijām, pateicoties plašajai elementu izvēlei, nodrošinām saviem klientiem vislabāko iespējamo servisu un viņu vajadzībām atbilstošākos risinājumus.

Mēs piedāvājam plašu risinājumu klāstu deju grīdu un citu dekorāciju organizēšanai. Papildus veiksmīga pasākuma nodrošināšanai mums ir ļoti svarīga personāla un pasākuma apmeklētāju drošība, tāpēc mēs piedāvājam augstas kvalitātes produktus un ekspertu komandu uzstādīšanai.

Projektoru uzstādīšana un noma svārstās no klasiskajiem 2500 ansi lūmeniem līdz 40 000 ansi lūmeniem.

Projektorus var novietot uz galdiem, iekarināt ar speciāliem griestu kronšteiniem vai iekarināt konstrukcijās.

Maxi ekrānu uzstādīšana un noma frontālai vai aizmugurējai projicēšanai, dažāda izmēra, pašnesošie, piekaramie no konstrukcijām.

Nodrošinām video projektoru nomu un atbalstām specializētu aprīkojumu biznesa sanāksmēm, kongresiem, prezentācijām, izrādēm, koncertiem, norises vietām utt. Tieši tam mēs piedāvājam labāko projektoru un monitoru nomu, radot piemērotu atmosfēru visiem pasākumiem.

Klienti var izvēlēties starp alumīnija un tērauda skatuvēm, ar platformām, kuras var regulēt dažādos augstumos, komplektā ar kāpnēm un margām, kuras pēc pasūtījuma var izgatavot ar dažādiem grīdas segumiem. Skatuves var arī nosegt, lai garantētu māksliniecisku sniegumu pat sliktos laikapstākļos.

Koncertiem un muzikāliem priekšnesumiem kopumā ir pieejami amerikāņu režģu gredzeni, kurus var uzstādīt ar audio un gaismas sistēmām.

Mēs nodrošinām visu nepieciešamo aprīkojumu, lai jūsu pasākums izdotos, neatkarīgi no tā, vai tas ir popkoncerts, mobilā diskotēka, kabarē, teātris, modes skate, izstādes prezentācija vai privāts pasākums.

Lūdzu, sūtiet e-pastu, lai piedāvātu pakalpojumus, piemēram, transportēšanu un montāžu.

Galvenā prasība tiem, kas sniedz audumu un galdautu nomas pakalpojumus ēdināšanai, restorāniem vai pasākumiem, ir piedāvāt saviem klientiem daudzpusīgu, vienlaikus izsmalcinātu un elegantu produktu. Lai izpildītu šo ārkārtas prasību, mēs esam ieguldījuši laiku un resursus jaunu ražošanas metožu izpētē, kas ļāva mums izveidot lieliskas galda veļas kolekcijas nomai un ēdināšanai.

Visa mūsu nomātā galda veļa ir paredzēta maksimālai daudzpusībai: vienkārša gludināšana, kopšana un transportēšana. Izmantotās krāsvielas garantē izcilu nodilumizturību un, galvenais, iespēju apstrādāt rūpnieciskajās veļas mazgātavās.

Papildinot ēdināšanas galdautus, kas nav jāgludina pasākuma norises vietā, piedāvājam preces arī klientiem, kuri meklē augstas kvalitātes dzijas. No dārgiem lina audumiem līdz īpašām linu maisījumu kolekcijām, kuras ir vieglāk kopt, mūsu produkti nomas un sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem var atbilst visdažādākajām prasībām un piedāvāt vislabāko arvien pieaugošajam pieprasījumam audumu nomas nozarē.

Paliktņi, tējas salvetes, krūzīšu turētāji, maizes grozi, paplātes pagarinājumi, laternas, šefpavāra apģērbi un citi izstrādājumi galda dekorēšanai un dekorēšanai.

Desmitiem modeļu un simtiem krāsu un audumu kombināciju ļauj mums piedāvāt skaistus, individuālus un vērtīgus krēslu pārvalkus.

Metāla žogu noma/noma pasākumiem vai būvlaukumiem ir ideāls risinājums pasākumam vai būvlaukumam paredzētās telpas iezīmēšanai un norobežošanai. Maksimāls praktiskums un elastība produktam, kas pārstāv jaunāko kvalitātes līmeni.

Pasākumu vai būvlaukumu nomas metāla žogi sastāv no paneļiem, kurus var savienot savā starpā un nostiprināt zemē, izmantojot dažādas sistēmas, atkarībā no tā, kā tie tiks izmantoti.

Vasaras sezonā pasākumu skaits pēc būtības palielinās. Tomēr tie bieži tiek organizēti vietās, kur nav fiksētas gaisa kondicionēšanas sistēmas. Pagaidu būves, piemēram, teltis, ir ļoti jutīgas pret temperatūras paaugstināšanos un vasarā var kļūt neapdzīvojamas.

Mēs esam līderi gaisa kondicionēšanas sistēmu nomā ar plašu modernu produktu klāstu un 24 stundu servisu. Ātra piegāde, konkurētspējīgas cenas un kvalificēts personāls ir tikai dažas no mūsu priekšrocībām.

Pateicoties savām zināšanām portatīvo gaisa kondicionētāju nomā un temperatūras kontrolē, mēs spējam apmierināt visdažādāko nozaru vajadzības. Neatkarīgi no lietojumprogrammas, vai tā ir ārkārtas vai kārtējā apkope,

Gaisa kondicionēšanas iekārtas nomas priekšrocības salīdzinājumā ar tās iegādi ir šādas:

  • Nav kapitālieguldījumu
  • Nav nepieciešams nolietot iekārtu
  • Lietojiet tikai vēlamo laika periodu bez papildu raizēm
  • Nodokļu atskaitāmās izmaksas gada laikā
  • Kvalitatīvs un efektīvs serviss, jo aprīkojums tiek pastāvīgi uzturēts un modernizēts

Pārnēsājamais gaisa kondicionētājs ir daudzpusīgākais nomas risinājums: no vienas istabas līdz visai biroja ēkai līdz smagajai rūpniecībai.

Jums nav jāurbj caurumi sienās vai stiklā: vienkārši novietojiet logu vai franču logu 1 metra attālumā no iekārtas un ievietojiet ventilācijas atveri starp logu un durvju vērtnēm.

Zvaniet mums tūlīt, un kāds no mūsu speciālistiem ieteiks jūsu vajadzībām un budžetam vispiemērotāko produktu.

Title