Telts Zvaigzne

Aprīkojuma raksturojums

Telts ir lieliski piemērota dārza svētkiem, sporta spēlēm, mūzikas un sporta pasākumiem, bērnu ballītēm, izbraukuma tirdzniecībai, gadatirgiem, nelielam piknikam brīvā dabā, kā arī citiem pasākumiem.

Telts spilgtā krāsa un nestandarta forma izcili izskatīsies jūsu rīkotajā pasākumā brīvā dabā, dārzā, pļavā, privātmājas pagalmā un citās jūsu izvēlētajās vietās. Telts aizsargās viesus lietus laikā, savukārt saulainā un karstā laikā pasargās no tiešiem saules stariem un radīs ēnu. Pie galdiem pietiks vietas aptuveni 30 40 cilvēkiem.

Izmēri

Telts – Zvaigzne izmērs ir 50 m2.

Materiāls – PVC
Telts augstums – 5,21m
Nosegtā lietderīgā platība – 50m2
Krāsa – zaļa ar dzeltenu (pieejamas arī trīs sienas, no kurām viena ir ar logu)
Krāsa – zaļa ar oranžu (pieejamas arī trīs sienas, no kurām viena ir ar logu)
Montāžas laiks – 15min.
Gabarītizmēri – 16m x 16m
Svars – 60kg
Telts izmēri transportējot – PVC materiāls apmēram 1m2 un 3 gab. 1,75m centrālie stieņi.

Montāža

Telts – Zvaigzne ir ļoti ērti transportējama un uzstādāma. Šīs telts uzstādīšanai ir nepieciešami vismaz trīs cilvēki. Vispiemērotākā vieta telts – Zvaigznes montāžai ir zaļā zona. Atsaites, šo telti uzstādot, tiek nostiprinātas, iedzenot zemē garus enkurstieņus. Telts – Zvaigzne vidusdaļa var atrasties uz cietas pamatnes, bet atsaitēm noteikti nepieciešama vieta, kur var iedzīt atsaitēm paredzētos stieņus. Atsaites ir iespējams nostiprināt arī pret kokiem, stabiem un citiem priekšmetiem, ja tie ir pietiekami izturīgi, lai nodrošinātu stabilu konstrukciju. Telts – Zvaigzne ir ļoti universāla gan no pielietojuma, gan uzstādīšanas iespējām.

Piegāde

Telts noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, uz kuru to jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz telts uzstādīšanas vietai. Telts – Zvaigznes piegādes izmaksas ir mazākas, salīdzinot ar lielajām teltīm, jo to iespējams transportēt ar vieglo automašīnu (universālis vai minivens), tādējādi Telts – Zvaigzne noma kopumā ir lētāka.

* Ņemot vērā, ka šo telti viegli un ērti var uzstādīt un transportēt klients ar savu automašīnu (telts – Zvaigzne garākā transportējamā detaļa ir 1,75m), tad teltij var atbraukt pakaļ klients uz mūsu noliktavu, līdz ar to samazinās piegādes izmaksas.