Norobežojošo stabiņu noma

Aprīkojuma raksturojums

Lai nodrošinātu izcila līmeņa pasākumu, nomā pieejami barjeru stabiņi. Barjera veidota no 1m augstiem pulēta misiņa stabiņiem, kurus savieno tumši sarkanas, 1,5 metrus garas, pītas virves. Dekoratīvie stabiņi piešķir pasākumam svinīgu noskaņu.

Dekoratīvos stabiņus izmanto, lai pasākumā norobežotu noteiktu teritoriju vai ierobežotu eju. Šādā gadījumā barjeras novieto abās ejas malās. Ar barjeru viesiem var liegt ieeju kādā no telpām, novietojot to priekšā durvīm, izvietojot norobežojošos stabiņus apkārt kādam objektam. Šādā gadījumā netiek traucēta objekta apskate.

Cenas

Norobežojošie stabiņi ar sarkanām lentām maksā 8 Eur par vienu stabiņu. Izmantojami dažāda veida pasākumos. Pieejami 20 gab. sudrabotas krāsas stabiņi un 20 gab. sarkanas lentas.

Konusi cena 3 Eur par vienu gabalu.

Piegāde

Norobežojošo stabiņu noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur tos jānogādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz aprīkojuma uzstādīšanas vietai. Taču aprīkojumam klients var atbraukt pakaļ arī pats uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi.