Sildītāju noma

Teltis » Sildītāju noma
  • Infrasarkano sildītāju d Darbības jauda ir 3000W. Sildītāji ir piestiprināmi pie griestiem vai sienām vai uz statīva. Apsildes platība vienam sildītājam ir 30 kv/m.
  • Gāzes sildītājs

    Cena: 55,00
    Gāzes sildītājs tiek izīrēts kopā ar uzpildītu 27l gāzes balonu. Darbības laiks ar maksimālo jaudu ir 8h. Apsildes platība vienam sildītājam ir 20-25 kv/m. Ja plānojat iznomāt gāzes sildītājus uz ilgāku laiku, tad iespējams iznomāt papildus gāzes balonus. Viena gāzes balona cena ir 15e  
  • Gāzes sildītājs “Liesma”. Tiek izīrēts kopā ar uzpildītu 27l gāzes balonu. Darbības laiks ar maksimālo jaudu ir 8h. Apsildes platība vienam sildītājam ir 20-25 kv/m. Ja plānojat iznomāt gāzes sildītājus uz ilgāku laiku, tad iespējams iznomāt papildus gāzes balonus. Viena gāzes balona cena ir 15e    
  • Viens no ērtākajiem variantiem ir elektriskais sildītājs, kas ir ērti darbināms. Kā jau noprotams, sildītājs darbojas ar elektrību, tākā pieslēgt un ieslēgt ir ļoti ātri un elemtāri . Dos papildus siltumu gan teltīs vai industriālajos angāros, gan iekštelpās.
  • Viens no ērtākajiem un arī ekonomiskākajiem variantiem ir dīzeļdegvielas sildītājs, kas ir ērti darbināms. Kā jau noprotams, sildītājs darbojas ar dīzeļdegvielu. Svarīgi, ka tas neizdala smaku vai kaitīgos izmešus, līdz ar to tas ir droši lietojams gan teltīs vai industriālajos angāros, gan iekštelpās. Iznomājam dīzeļsildītāju ar pilnu bāku ar dīzeli. Par iztērēto dīzeli rēķins tiek piestādīts pēc produkta atgriešanas.

Title