Telts Pogoda

Aprīkojuma raksturojums

Telts ir lieliski piemērota tādiem īpašiem pasākumiem kā kāzas, dažādas svinīgas ceremonijas, kā arī lieliski izskatīsies dārza svētkos, dzimšanas dienu ballītēs, izbraukuma tirdzniecībā, nelielās mājas svinībās un izstādēs.

Telts Pogoda ir ļoti labi savietojama kopā ar lielo angāru, ko var veidot kā ieejas zonu, ģērbtuvi, noliktavu, virtuvi u. c. Pogodas teltis ir iespējams savienot arīvairākas kopā, kā rezultātā iegūt lielāku, plašāku telti.

Telts ir ar interesantu formu un plašām izmantošanas iespējām. Tai ir raksturīgais Pogodas konusveida jumts. Telts ir veidota no droša metāla konstrukcijas rāmja, kas pārklāts ar izturīgu PVC tentu materiālu. Pieejamas baltas krāsas teltis. Telts sienas konstrukcijā ievelkamas kā aizkari, tādējādi telts var būt pilnībā aizvērta, daļēji vai pilnībā atvērta, kā arī tikai ar jumtu (bez sienām, kā nojume). Telti iespējams uzstādīt gan zaļajā zonā (telts kājas viegli nostiprināmas pie zemes ar gariem enkurstieņiem), gan uz cietas pamatnes (uz kājām tiek likti atsvari vai tās tiek pieskrūvētas pie pamatnes) .

Izmēri

Telts Pogoda izmērs: 5m x 5m ar konusveida jumtu (25m²).

Platums – 5m
Garums – 5m
Malas augstums – 2,20m līdz 2,60m (ir iespējams mainīt)
Spices augstums – 5m
Materiāls – PVC
Krāsa – balta
Rāmis – anodēts alumīnija rāmis

Piegāde

Telts noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, uz kuru telti jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz telts uzstādīšanas vietai.

* Ņemot vērā, ka telts detaļu garums sasniedz 5m un ir nepieciešams kravas pārvadāšanas transportlīdzeklis, attiecīgo telti uz klienta izvēlēto un norādīto vietu/ adresi piegādājam paši, garantējot drošu un kvalitatīvu piegādi.