Taisnstūra galdauti

Aprīkojuma raksturojums

Rīkojot dažādas lielākas vai mazākas svinības un pasākumus, organizētājam ir jādomā par dažādām lietām, kas ir svarīgas pasākuma norisei. Bieži vien tas ir, sākot no pasākuma vietas dekorēšanas, līdz pat uzkodām un dzērieniem.

Skaisti noformētam svētku galdam mēs piedāvājam nomāt taisnstūra, baltu galdautu. Tas iederēsies gan klasiska formāta pasākumā, gan kādā tematiskā ballītē. Ne vienmēr privātā lietošanā ir pieejams viss, kas nepieciešams pasākuma rīkošanai, tādēļ pie mums ir iespējams nomāt gan dekorācijas, gan dažādas mēbeles, lai jūsu pasākums būtu izdevies.

Nomas sniegbaltais galdauts padarīs svinīgu jebkuru pasākumu, piešķirot tam īpašu un pārdomātu noskaņu. Mājas apstākļos ne vienmēr ir iespējams iegūt skaisti sniegbaltu galdauta krāsu. Mēs nodrošinām, ka nomas galdautus jūs saņemsiet tīrus un sniegbaltus, lai tos varētu uzreiz lietot.

Galdauts ir nepieciešams, rīkojot pasākumu kā iekštelpās, tā ārā. Rīkojot pasākumu ārā, iesakām laicīgi padomāt par galdauta atsvariem. Tie var noderēt, ja ārā ir vējains laiks. Lai nebūtu tā, ka galdauts, plīvojot vējā, traucētu baudīt svētku maltīti.

Piegāde

Galdautu noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur tos jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz aprīkojuma nogādāšanas vietai. Taču galdautiem klients var atbraukt pakaļ arī pats uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi.

*Nepieciešamības gadījumā nomājam arī galdus. Skaisti uz šāda galda izskatīsies mūsu nomas klāstā atrodamās dekorācijas – dekoratīvie putnu būrīši vai sveču lukturīši.