Stāvgaldu galdauti

Aprīkojuma raksturojums

Saviesīgos pasākumos bieži vien tiek izmantoti stāvgaldi. Stāvgalda neatņemama sastāvdaļa noteikti ir skaists, balts galdauts, tāpēc tā noma ir laba izvēle, ja ir jārīko pasākums, kurā tiks izmantoti stāvgaldi. Ja pasākums norisinās uz īstu brīdi vai, piemēram, dienu, tad ieteicams ir stāvgaldu galdautus nomāt. Šādā veidā noteikti tiks ietaupīti līdzekļi. Katra pasākuma rīkošana un plānošana prasa laiku un rūpīgu iedziļināšanos. Tādēļ, ņemot vērā mūsu pieredzi, varam teikt, ka, organizējot gan privātus, gan publiskus pasākumus, produktīvāk un ekonomiskāk ir nomāt gan dekorācijas, gan arī sadzīviskas lietas un priekšmetus.

Ja stāvgaldu galdauti ir jūsu īpašumā, tad pēc pasākuma ir jādomā, kā šos galdautus iztīrīt, jo visdrīzāk tie vairs nebūs balti. Ja stāvgaldu galdauti ir nomāti, tad jums tos atliek tikai atdot mums, lai par pārējo parūpētos mēs. Nomas iespēja ir lieliska alternatīva, ja pēc pasākuma jums nav laika veikt ne tīrīšanu, ne kopšanu vai kādus citus darbus, kas saistās ar pasākuma vietas kārtošanu.

Baltie stāvgaldu galdauti ir klasiska vērtība, kas ir modē visos laikos. Tie iederēsies visos pasākumos. Tādēļ pirms pasākuma budžeta plānošanas, rezervējiet līdzekļus stāvgaldu galdautu nomai, lai gan pasākuma laikā, gan pēc tā, jums būtu mazāk raižu. Lai viss nepieciešamais būtu vienkopus, piedāvājam īrei ne tikai stāvgaldu galdautus, bet arī stāvgaldus.

Piegāde

Stāvgaldu galdautu noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur tos jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz aprīkojuma nogādāšanas vietai. Taču galdautiem klients var atbraukt pakaļ arī pats uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi.