Spoguļi

Aprīkojuma raksturojums

Spogulis ir ļoti universāls priekšmets, jo tas var būt gan praktisks elements, gan arī lielisks dizaina un telpas interjera papildinājums. Ja Jūs nodarbojaties ar izbraukuma tirdzniecību (drēbes, rotaslietas, citi aksesuāri), tad spogulis jums ir kā primārais darba instruments, lai cilvēks varētu aplūkot sevi jaunajās drēbēs vai ar jaunajām rotām, kā rezultātā pieņemtu lēmumu par labu to iegādei. Iespējams, ka izbraukuma bizness ir neregulārs, tādēļ jums nav izdevīgi iegādāties savu spoguli, tādēļ ir iespējams nomāt spoguli tikai tik dienām, cik jums tas ir nepieciešams, pēc tam nedomājot, kur to novietot, kad nenotiek izbraukuma tirdzniecība.

Pēdējā laikā spoguļi tiek izmantoti arī kā dizaina elementi jeb dekorācijas kāzu vai kādās citās svinībās. Piemēram, veidojot atpūtas vai foto stūrīti. Kombinējot spoguli ar ziediem un citiem interjera elementiem, ir iespējams izveidot lielisku atpūtas zonu viesiem vai, piemēram, tikai jaunajam pārim, ja tās ir kāzu svinības.

Pieejamie spoguļi ir stabili, tos var ērti novietot un atstutēt uz zemes. Baltais, dekoratīvais spoguļa rāmis lieliski iederēsies kā mazās, tā lielās telpās vai brīvā dabā. Nepieciešamības gadījumā spoguli iespējams novietot arī pie sienas horizontālā virzienā. Ja spogulis mājās jums jau ir, bet nav vēlēšanās to transportēt, tad spoguļu noma ir labs risinājums, lai jūs varētu īstenot savas iecerētās idejas.

Piegāde

Spoguļu noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur tos jānogādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz aprīkojuma uzstādīšanas vietai. Taču spoguļiem klients var atbraukt pakaļ arī pats uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi.