Spēles Riču Raču noma

Vasara ir lielisks laiks, lai rīkotu piknikus un dažādus citus āra pasākumus. Viena no svarīgākajām pasākuma sastāvdaļām noteikti ir jēgpilnas un jautras aktivitātēs kā lielajiem, tā mazajiem. Ne vienmēr ir iespējams saskaņot visu paaudžu vēlmes, izvēloties pasākuma aktivitātes. Tādēļ mēs piedāvājam aktivitāti āra ballītēm, kas patiks dažādu vecumu cilvēkiem.

Aprīkojuma raksturojums

Lielizmēra spēli Riču Raču var novietot gan zālienā, gan uz terases vai asfalta.

Spēle ir izgatavota no PVC materiāla, tādēļ tā ir izturīga. Šis materiāls ir ilgtspējīgs un viegli kopjams, tādēļ nav jāsatraucas, ja uz spēles ballītes laikā izlīst sula vai kas cits. Spēlē ietilpst spēles laukums jeb lielformāta spēles paklājs, metamais un ejamie kauliņi. Metamais un ejamie kauliņi ir mīksta materiāla, tādēļ ar tiem nav iespējams satraumēties, kas ir svarīgi, ja galvenie spēlētāji ir bērni. Vecāki var baudīt svētku maltīti un vērot, kā bērni izklaidējas, spēlējot lielformāta Riču Raču.

Šī ir jautra izklaide, kuru iesakām arī iemūžināt, lai pēc tam būtu iespēja paskatīties jautrākos mirkļus.

Piegāde

Lielformāta spēles noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur to jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz aprīkojuma nogādāšanas vietai. Taču lielformāta spēlei klients var atbraukt pakaļ arī pats uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi.