Spēles Cirks noma

Droši vien ikviens ir spēlējis galda spēli Cirks. Šī spēle aizrauj gan lielos, gan mazos spēlētājus un garantē jautrību. Parastās galda spēles kauliņi ir smalki, āra vidē tie var ātri pazust, kā arī spēles laukums ir salīdzinoši mazs, tādēļ mēs piedāvājam lielisku risinājumu āra lielformāta spēli “Cirks”.

Aprīkojuma raksturojums

Spēles laukums ir izturīgs, jo tas ir izgatavots no PVC materiāla. To iespējams novietot jebkādā jums ērtā vietā – zālienā, uz terases vai kaut kur citur. Spēles laukums ir ērti transportējams, to var salocīt. Ejamie un metamie kauliņi ir mīksti, lai spēles laikā bērni nevarētu satraumēties, un vecāki drošu sirdi varētu atpūsties.

Lielformāta spēle Cirks ietver sevī ne tikai klasisko cirka spēles būtību, bet klāt tai nāk arī kustību prieks, kas īpaši patiks bērniem. Katra darbība, kas šajā spēlē ir jāveic, prasa arī skriešanu un lekšanu. Bērni tiešām būs sajūsmā par šo spēli Galda spēlei arī ir savi plusi, bet tur noteikti netiek iesaistītas aktīvas darbības, vien dažu pirkstu kustības.

Papildiniet savu āra pasākumu ar aktivitāti, kas patiks dažāda vecuma pasākuma dalībniekiem. Sarīkojiet savā starpā sacensības, piešķiriet spēles uzvarētājam balvu vai improvizētu kausu, lai jūsu organizētais pasākums un aktivitātes vēl ilgi paliktu atmiņā.

Piegāde

Lielformāta spēles noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur to jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz aprīkojuma nogādāšanas vietai. Taču lielformāta spēlei klients var atbraukt pakaļ arī pats uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi.