Gāzes, infrasarkanie un dīzeļdegvielas sildītāji

Pasākums teltī, industriālajā angārā vai iekštelpās prasa gan rūpīgu sagatavošanos, gan dažādu sīkumu izpēti un izzināšanu, lai pasākuma laikā nebūtu nepatīkamu pārsteigumu. Pasākumu rīkotājam (gan privātajā, gan sabiedriskajā sektorā), ir jāpadomā par visu. Sākot no vietas, kur notiks pasākums, līdz pat ēdieniem un aktivitātēm, ko darīs viesi.

Ja pasākums norisinās teltī vai industriālajā angārā, bet laikapstākļi nav pārāk silti, tad ir jāpadomā, kā konkrētā vieta tiks apsildīta, lai cilvēki pasākumā justos komfortabli. Telts uz nomu piedāvā dažāda veida sildītājus.

Gāzes sildītāji

Aprīkojuma raksturojums

  • Gāzes sildītājs ar galdiņu. Tiek izīrēts kopā ar uzpildītu 27l gāzes balonu. Darbības laiks ar maksimālo jaudu ir 8h. Apsildes platība vienam sildītājam ir 20-25 kv/m. Nomas cena 55 Eur.
  • Gāzes sildītājs bez galdiņa. Tiek izīrēts kopā ar uzpildītu 27l gāzes balonu. Darbības laiks ar maksimālo jaudu ir 8h. Apsildes platība vienam sildītājam ir 20-25 kv/m. Nomas cena 55 Eur.
  • Gāzes sildītājs “Liesma”. Tiek izīrēts kopā ar uzpildītu 27l gāzes balonu. Darbības laiks ar maksimālo jaudu ir 8h. Apsildes platība vienam sildītājam ir 20-25 kv/m. Nomas cena 55 Eur.
  • Gāzes sildītājs “Retro”. Tiek izīrēts kopā ar uzpildītu 27l gāzes balonu. Darbības laiks ar maksimālo jaudu ir 8h. Apsildes platība vienam sildītājam ir 20-25 kv/m. Nomas cena 55 Eur.

Cenas

Ja gāzes sildītājus vēlaties iznomāt ilgāk par 30 dienām, to nomas cena ir 2,50 Eur dienā. Taču šādas ilgtermiņa nomas gadījumā gāze nav iekļauta cenā.

Infrasarkanie sildītāji

Aprīkojuma raksturojums

Infrasarkanie sildītāji tiek izīrēti kopā ar statīvu. Darbības jauda ir 3000W un 1200W. Sildītāji ir piestiprināmi arī pie griestiem vai sienām.

Cenas

Nomas cena ir 35 Eur.

Dīzeļdegvielas sildītāji

Aprīkojuma raksturojums

Viens no ērtākajiem un arī ekonomiskākajiem variantiem ir dīzeļdegvielas sildītājs, kas ir ērti darbināms. Kā jau noprotams, sildītājs darbojas ar dīzeļdegvielu. Svarīgi, ka tas neizdala smaku vai kaitīgos izmešus, līdz ar to tas ir droši lietojams gan teltīs vai industriālajos angāros, gan iekštelpās.

Jāatzīst, ka pasākums nebūs izdevies, ja tā apmeklētājiem būs vēsi. Tādēļ jau laicīgi domājot par ērtībām un sekojot līdzi laika apstākļu prognozēm, ja pasākums norisinās ārā, labsajūtai iesakām sarūpēt dīzeļdegvielas sildītāju. Sildītājs neaizņem daudz vietas, tādēļ tam nav jāieplāno īpaša vieta teltī vai istabā. To iespējams kompakti novietot stūrī vai pie sienas.

Dīzeļdegvielas sildītāja iegādes izmaksas ir salīdzinoši augstas, tādēļ pirkt to vienam vai dažiem vakariem gadā būs patiesi neizdevīgi. Tādēļ iesakām nepieciešamības gadījumā dīzeļdegvielas sildītāju izīrēt. Jūs būsiet gan ietaupījuši līdzekļus, gan ieguvuši siltumu, lai pasākums būtu izdevies un baudāms.

Piegāde

Sildītāju noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur to jāuzliek. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz sildītāju uzstādīšanas vietai. Taču sildītājiem klients var atbraukt pakaļ arī pats uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi.