Saulessargu noma

Siltā un saulainā laikā cilvēki dod priekšroku svinībām un pasākumiem brīvā dabā. Saulainie mēneši Latvijas platuma grādos ir īsu brīdi, tad ir jātver un jābauda katrs mirklis, kad varam būt svaigā gaisā un tuvāk dabai. Pavadot visu dienu ārā, ir nepieciešams arī kāds ēnas stūrītis, kur kaut vai uz brīdi patverties no saules stariem. Labāk jau pirms āra pasākuma rīkošanas siltajā sezonā padomāt, vai būs kāda iespēja, kur patverties no saules. Ērts un ātrs risinājums šādām situācijām ir saulessargs.

Aprīkojuma raksturojums

Saulessargs ir viegli transportējams un uzstādāms. Nav nepieciešams papildus aprīkojums, lai pasākuma vietā uzstādītu saulessargu. Stabilai un drošai saulessarga uzstādīšanai un novietošanai saulessargs tiek izīrēts kopā ar ērtu pamatni. Attiecīgi saules spīdēšanas virzienam, ir iespējams regulēt saulessarga novietojumu, lai tas sniegtu maksimālo atdevi un aizsargātu no tiešajiem saules stariem.

Par saulessargu der ne vien padomāt, lai būtu kur noslēpties no saules, bet arī gadījumos, kad ārā tiek baudīta maltīte. Proti, ēdienu, ieteicams paslēpt no tiešajiem saules stariem, lai tas ilgāk saglabātos svaigs.

Ja pasākums ir ieplānots lielā āra teritorijā, tad attiecīgi ir iespējams nomāt arī vairākus saulessargus, lai nodrošinātu pēc iespējams vairāk ēnas zonu.

Saulessarga noma ir labs īstermiņa ieguldījums jūsu labsajūtai, ja tiek rīkota dārza ballīte vai kāds cits pasākums ārpus telpām.

Piegāde

Saulessargu noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur tos jānogādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz aprīkojuma uzstādīšanas vietai.