Saliekamās teltis

Aprīkojuma raksturojums

Iespējama dažādu saliekamo telšu noma. Teltis ir bēšā krāsā, baltas ar jumtu un sienām, kas piestiprināmas ar klipšiem. Sienas savienojas ar rāvējslēdzējiem, neatstājot spraugas, kur iezagties vējam. Teltij ir seškantainas, teleskopa veida (ar maināmu augstumu) alumīnija kājas – izvelkamas un fiksējamas ar spiedklipšiem. Telti iespējams uzstādīt gan zaļajā zonā (kājas viegli nostiprināmas pie zemes ar gariem mietiņiem), gan uz cietas pamatnes (uz kājām jāliek atsvari vai tās jāskrūvē pie pamatnes). Telti dažu minūšu laikā var uzstādīt divi cilvēki.

Telts ir piemērota dažādiem nelieliem svētkiem, svinībām, bērnu ballītēm, izbraukuma tirdzniecībai pasākumos un gadatirgos, nelielam piknikam brīvā dabā.

Ir iespējama kombinēt ar jebkuru citu telti.

Izmēri

Pieejami izmēri: 3m x 3m, kā arī 3m x 6m.

Materiāls – audums
Krāsa – balta
Malas augstums – 2 – 2,4m
Platums – 3m
Garums – 6m
Montāžas laiks – 5 līdz 10min.
Svars – 60kg

Piegāde

Telšu noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, uz kuru tās jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz telts uzstādīšanas vietai. Izmaksas saliekamajai teltij ir mazākas, salīdzinot ar lielajām teltīm, jo to iespējams transportēt ar vieglo automašīnu (universālis vai minivens), tāpēc šādas saliekamās telts noma kopā izmaksās mazāk.

* Ņemot vērā, ka šo telti viegli un ērti var uzstādīt un transportēt klients ar savu automašīnu, tad teltij var atbraukt pakaļ uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi.