Saliekamā telts 3m x 3m melnaWhatsApp Image 2018-10-16 at 18.44.50

Pielietojums:

1.Izbraukuma tirdzniecība
2. Gadatirgus
3. Dārza svētki
4.Kāzas

Ir iespējama jebkura kombinācija ar jebkuru citu telti.

 

Izmēri: 3m x 3m

Iespējama dažādu saliekamo telšu noma. Telts bēšā krāsā ar jumtu un sienām, kas piestiprināmas ar klipšiem. Sienas savienojas ar rāvējslēdzējiem, neatstājot spraugas, kur iezagties vējam. Teltij ir seškantainas, teleskopa veida (ar maināmu augstumu) alumīnija kājas – izvelkamas un fiksējamas ar spiedklipšiem. Telti iespējams uzstādīt gan zaļajā zonā (kājas viegli nostiprināmas pie zemes ar gariem mietiņiem), gan uz cietas pamatnes (uz kājām jāliek atsvari vai tās jāskrūvē pie pamatnes). Telti dažu minūšu laikā var uzstādīt 2 cilvēki.

Telts ir piemērota dažādiem nelieliem svētkiem, svinībām, bērnu ballītēm, izbraukuma tirdzniecībai pasākumos un gadatirgos, nelielam piknikam brīvā dabā.

Tehniskie parametri:

Materiāls – audums
Krāsa – balta
Malas augstums – 2-2.4m
Platums – 3m
Garums – 6m
Montāžas laiks – 5 līdz10min.
Svars – 60kg

 

Piegāde:

Telts noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas uz kuru tās jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnu ciema, līdz telts uzstādīšanas vietaiIzmaksas šai saliekamajai teltij ir mazākas kā lielajām teltīm, jo to iespējams transportēt ar vieglo automašīnu (universālis vai minivens), tāpēc šādas saliekamās telts noma kopā izmaksā mazāk.

* Sakarā ar to, ka šo telti viegli un ērti var uzstādīt un transportēt pats klients ar savu automašīnu tad teltij uz mūsu noliktavu var atbraukt pakaļ pats klients līdz ar to atkrīt piegādes izmaksas

Ja Jums rodas kādi jautājumi un ir nepieciešama palīdzība sazinieties ar mums un mēs ar lielāko prieku palīdzēsim izvēlēties Jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko variantu!

 

Kontakti :

Tel. 27003663
rihards@teltsuznomu.lv
www.teltsuznomu.lv