Telts ZVAIGZNE

Pielietojums:

1.Sporta spēles
2.Dzimšanas dienas svinības
3.Bērnu ballītes
4.Dārza svētki
5.Kāzas

 

Izmēri: 50 m2

Telts spilgtā krāsa un nestandarta forma izcili izskatīsies Jūsu rīkotajā pasākumā, brīvā dabā, dārzā, pļavā, Jūsu privātmājas pagalmā un citās Jūsu izvēlētajās vietās! Telts aizsargās viesus lietus laikā, savukārt saulainā un karstā laikā – no tiešiem saules stariem un radīs viesiem ēnu. Pie galdiem pietiks vietas aptuveni 30-40 cilvēkiem .

Telts ir lieliski piemērota  dārza svētkiem, sporta spēlēm, mūzikas un sporta pasākumiem, bērnu ballītēm,  izbraukuma tirdzniecībai, pasākumos un gadatirgos, nelielam piknikam brīvā dabā.

 

Tehniskie parametri:

Materiāls – PVC
Telts augstums –  5,21m
Nosegtā lietderīgā platība – 50m2
Krāsa – zaļa ar dzeltenu (pieejamas arī 3 sienas no kurām viena ir pieejama ar logu)
Krāsa – zaļa ar oranžu (pieejamas arī 3 sienas no kurām viena ir pieejama ar logu)
Montāžas laiks – 15min.
Gabarītizmēri – 16m x 16m
Svars – 60kg
Telts izmēri transportējot – PVC materiāls apmēram 1m2  un 3gab. 1,75m centrālie stieņi.

 

Montāža:

Telts – Zvaigzne ir ļoti ērti transportējama un uzstādāma. Šīs telts uzstādīšanai ir nepieciešami vismaz 3 cilvēki. Vispiemērotākā vieta telts – Zvaigznes montāžai ir zaļā zona. Atsaites šo telti uzstādot tiek nostiprinātas, iedzenot zemē garus enkurstieņus. Telts – Zvaigznes vidusdaļa var atrasties uz cietas pamatnes, bet atsaitēm noteikti nepieciešama vieta, kur var iedzīt atsaitēm paredzētos stieņus. Atsaites ir iespējams nostiprināt arī pret – kokiem, stabiem un citiem priekšmetiem, ja tie ir pietiekami izturīgi, lai nodrošinātu stabilu konstrukciju. Telts – nojume Zvaigzne ir ļoti universāla gan no pielietojuma, gan uzstādīšanas iespējām.

 

Piegāde:

Telts noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas uz kuru tās jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnu ciema, līdz telts uzstādīšanas vietai. Telts –Zvaigznes piegādes izmaksas  ir mazākas kā lielajām teltīm, jo to iespējams transportēt ar vieglo automašīnu (universālis vai minivens), tādējādi Telts – Zvaigznes noma kopumā izmaksā mazāk.

* Sakarā ar to, ka šo telti viegli un ērti var uzstādīt un transportēt  pats klients ar savu automašīnu (telts Zvaigznes garākā transportējamā detaļa ir 1,75m) tad teltij uz mūsu noliktavu var atbraukt pakaļ pats klients līdz ar to atkrīt piegādes izmaksas

Ja Jums rodas kādi jautājumi un ir nepieciešama palīdzība sazinieties ar mums un mēs ar lielāko prieku palīdzēsim izvēlēties Jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko variantu!

 

Kontakti :

Tel. 27003663
rihards@teltsuznomu.lv
www.teltsuznomu.lv