Telts Pogoda 5m x 5m

Pielietojums:

1. Korporatīvie pasākumi
2. Pilsētas svētki
3. Sporta spēles
4. Kāzas u.c. svinīgas ceremonijas

 

Izmēri:  5m x 5m ar konusveida jumtu (25m²)

Telts Pogoda ir ļoti labi savietojama kopā ar lielo angāru ko var veidot kā ieejas zonu, ģērbtuvi, noliktavu, virtuvi u.c.. Šīs teltis ir iespējams arī savienot vairākas kopā, kā rezultātā iegūt lielāku, plašāku telti.

Telts ar interesantu formu un plašām izmantošanas iespējām. Šīs teltis ir pieejamas ar šobrīd tik populārajiem pagodas konusveida jumtiem.Telts ir veidota no droša metāla konstrukcijas rāmja, kas pārklāts ar izturīgu PVC tentu materiālu. Telts nomā ir pieejamas baltas krāsas teltis. Telts sienas konstrukcijā ievelkamas kā aizkari, tādējādi telts var būt pilnībā aizvērta, daļēji vai pilnībā atvērta, kā arī tikai ar jumtu (bez sienām, kā  nojume). Telti iespējams uzstādīt gan zaļajā zonā (telts kājas viegli nostiprināmas pie zemes ar gariem enkurstieņiem) , gan uz cietas pamatnes (uz kājām tiek likti atsvari vai tās tiek pieskrūvētas pie pamatnes) .

Teltis ir lieliski piemērotas tādiem īpašiem pasākumiem kā kāzām, dažādām svinīgām ceremonijām, kā arī lieliski izskatīsies dārza svētkos, dzimšanas dienu ballītēs, izbraukuma tirdzniecībai, nelielām mājas svinībām, izstādēm un skatuvei.

 

Tehniskie parametri:

Platums – 5m
Garums – 5m
Malas augstums – 2,20m līdz 2,60m (ir iespējams mainīt)
Spices augstums – 5m
Materiāls – PVC
Krāsa – balta
Rāmis – anodēts alumīnija rāmis

 

Piegāde:

Telts noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas uz kuru tās jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnu ciema, līdz telts uzstādīšanas vietai

* Sakarā ar to, ka telts detaļu garums sasniedz 5 metrus un ir nepieciešams kravas pārvadāšanas transportlīdzeklis, attiecīgo telti un klienta izvēlēto un norādīto vietu/adresi piegādājam paši garantējot drošu un kvalitatīvu piegādi.

Ja Jums rodas kādi jautājumi un ir nepieciešama palīdzība sazinieties ar mums un mēs ar lielāko prieku palīdzēsim izvēlēties Jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko variantu!

 

Kontakti :

Tel. 27003663
rihards@teltsuznomu.lv
www.teltsuznomu.lv