Lielās pasākuma telts noma

Pielietojums:

1. Korporatīvie pasākumi
2. Pilsētas svētki
3. Kāzas
4. Sporta spēles

 

Izmēri: 

šobrīd pieejams viens 10m x 40m angārs, kas ir kombinējams ar diviem 10m x 20m angāriem, kā rezultātā ir iespējams iegūt īpaši lielu telti-angāru ar izmēriem 10m x 20m un 10m x 40m.

Izturīga un stabilas alumīnija profilu konstrukcijas profesionālā telts – angārs (paviljons), lielam viesu skaitam. Tai ir sarežģītākas konstrukcijas jumts kā parastajām teltīm, kā arī masīvākas kājas, ar iespēju regulēt to augstumu. Angārs veidots no izturīga PVC materiāla baltā krāsā. Vienas angāra sekcijas izmērs ir 10m x 5m un tai ir 6 kājas un 6 sienas posmi. Pagarinot angāru, katrai nākamajai sekcijai klāt nāk vēl pa divām kājām un diviem sienas posmiem. Logi ir pieliekami vai maināmi. Piecas no sienām ir atveramas kā aizkari. Ieejas augstums ~2,3m. Angāru iespējams uzstādīt gan zaļajā zonā (kājas viegli nostiprināmas pie zemes ar gariem mietiem), gan uz cietas pamatnes. Angāra uzstādīšana, atkarībā no sekciju skaita, var aizņemt vairākas stundas.

Telts-angārs piemērots lieliem pasākumiem – kāzām, sporta spēlēm, izstādēm, koncertiem.

 

Piegāde:

Telts noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas uz kuru tās jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnu ciema, līdz telts uzstādīšanas vietai četras reizes.

* Sakarā ar to, ka telts detaļu garums sasniedz 6 metrus un ir nepieciešams kravas pārvadāšanas transportlīdzeklis, attiecīgo telti-angāru uz klienta izvēlēto un norādīto vietu/adresi piegādājam paši garantējot drošu un kvalitatīvu piegādi.
Ja Jums rodas kādi jautājumi un ir nepieciešama palīdzība sazinieties ar mums un mēs ar lielāko prieku palīdzēsim izvēlēties Jūsu vēlmēm un vajadzībām vispiemērotāko variantu!

 

Kontakti :

Tel. 27003663
rihards@teltsuznomu.lv
www.teltsuznomu.lv