Dekoratīvie putnu būrīši

Aprīkojuma raksturojums

Vasara ir īstais laiks, lai rīkotu un baudītu pasākumus brīvā dabā. Veiksmīgi izplānots pasākums jau ir puse no panākumiem. Plānojot un rīkojot pasākumu gan brīvā dabā, gan iekštelpās, ir jāpadomā arī par dažādām dekorācijām, lai radītu īsto svētku noskaņu.

Dekorācijas var izvietot ne tikai foto stūrītiī bet arī ēdamzonā un atpūtas zonā. Iegādāties dekorācijas uz viena vakara pasākumu nebūs izdevīgs darījums, tādēļ iesakām apsvērt dekorāciju nomas iespējas. Mūsu piedāvājumā ir plaša dekorāciju izvēle. Viena no populārākajām izvēlēm pasākumiem ir dekoratīvie putnu būrīši.

Pieejamo putnu būrīšu krāsa ir metāliski melna vai balta. Visbiežāk cilvēki nomai izvēlas dažādu izmēru putnu būrīšus, jo tie lieliski iederas visās vidēs un pasākumos – gan iekštelpās, gan ārā. Būrīšos pēc ieskatiem un vēlmēm iespējamies ievietot ziedus, sveces, dažādus dekoratīvos elementus, piesiet tiem klāt lentītes. Ir tikai jāļauj vaļa fantāzijai, lai pasākuma noformējums būtu kā lielisks papildinājums. Ņemot vērā pasākuma formātu, ideju un tematiku, būrīšus ir iespējams novietot uz dažādiem paaugstinājumiem, t. sk. tie lieliski izskatās uz trepēm vai kamīna, kā arī tos ir iespējams pakārt. Šādas dekorācijas ir piemērotas kāzām, kristībām un pasākumiem ar romantisku tematiku.

Jāsaka, ka dekorācija putnu būris ir ļoti iecienīta kāzu dekorētāju vidū. Īpaši skaisti baltais putnu būris izskatās dažādās pieturvietās, kur jaunais pāris veic dažādus uzdevumus. Piemēram, pie skaista galdiņa raksta viens otram vēstules. Plānojot pasākumu, atcerieties, ka dekorācijām ir liela nozīme, lai pasākums būtu izdevies.

Nomas piedāvājumā ir dažādu izmēru putnu būrīši, t. sk. metāliski melni un balti.

Izmēri

Nomā piedāvājam divu izmēru putnu būrīšus melnā metāliskā krāsā:

  • diametrs 28,5cm un augstums 58cm
  • diametrs 23, 5 cm un augstums 47 cm.

Baltā metāla putnu būrīša izmēri:

  • platums 19cm
  • garums 19cm
  • augstums 36cm

Piegāde

Dekoratīvo putnu būrīšu noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur tos jānogādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz aprīkojuma uzstādīšanas vietai. Taču putnu būrīšiem klients var atbraukt pakaļ arī pats uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi.