Plastmasas grīdas segums

Aprīkojuma raksturojums

Plastmasas grīda ir ērts un ātrs risinājums pagaidu grīdas segumam. Plastmasas grīda ir ātri un ērti uzstādāma, to ir iespējams paveikt paša spēkiem. Drošai lietošanai plastmasas grīda ir apstrādāta ar pretslīdēs segumu. Rīkojot pasākumu brīvā dabā, ne vienmēr ir iespējams ērti novietot galdus un krēslus, jo zeme nav līdzena. Tieši tādēļ ir iespējams izmantot plastmasas grīdas nomas iespēju.

Izklājot plastmasas grīdu zālienā, izveidojas līdzena virsma, līdz ar to stabili var novietot gan galdus, gan krēslus, gan, piemēram, bāra leti. Plastmasas grīdu iespējams izvietot gan teltī, kā arī, piemēram, pagalmā.

Plastmasas grīdas noma ir pārdomāts ieguldījums konkrētajā pasākumā, jo vietās, kur pulcējas cilvēki, drošībai ir jābūt augstā līmenī. Plastmasas grīdā ir iestrādāti caurumi, lai uz tās neveidotos peļķes.

Svarīgi, ka nomas plastmasas grīda ir operatīvi uzstādāma un arī demontējama, jo pēc pasākuma bieži vien ir ierobežots laiks, kurā ir jāpaspēj paveikt daudz darāmā.

Izvēloties nomāt plastmasas grīdu, jūs gan ietaupīsiet līdzekļus, gan būsiet mierīgi, jo vieta, kurā norisinās pasākums būs apmeklētājiem drošs un stabils grīdas segums.

Piegāde

Grīdas seguma noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur tā jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz aprīkojuma nogādāšanas vietai. Taču montāža ir ērta un viegla, tāpēc iespējama arī pašsavākšana. Plastmasas grīda ir klientiem paša spēkiem vienkārši montējama.