Pīpēšanas urnas

Aprīkojuma raksturojums

Mājas apstākļos katrs var izplānot, kur likt cigarešu izsmēķus. Bet kā rīkoties, ja ieplānots āra pasākums, kurā piedalās jau vairāki desmiti cilvēku, kad katram cilvēkam nevar piedāvāt savu izsmēķu trauku un izsekot, kur izsmēķi tiek novietoti? Svarīgi rūpēties par apkārtējo vidi un padomāt, kur smēķētāji pēc cigarešu izsmēķēšanas varēs izmest izsmēķus. Publiskiem vai privātiem pasākumiem piedāvājam nomāt izsmēķu urnu. Urna ir viegla, ērti pārvietojama, kā arī to ir parocīgi iztīrīt. Urnas ir askētiska dizaina, tās ir neuzkrītošas, tās tiek novietotas uz zemes. Urnas ir stabilas, bet nepieciešamības gadījumā tās var novietot uz neliela, stabila paaugstinājuma.

Izsmēķu urna ir apstrādāta ar uguni slāpējošiem materiāliem, tādēļ tā ir 100% ugunsdroša, līdz ar to nav jāsatraucas, ja, piemēram, urna tiek lietota iekštelpās. Tāpat arī arī tvertnē ir ierobežota skābekļa padeve, nekas nevar atgadīties, ja tur tiek iemesta degoša cigarete.

Ja pasākums norisinās diennakts tumšajā laikā, izsmēķu urnu ir iespējams nomāt kopā ar apgaismojumu, lai tumsā urna būtu labāk ieraugāma. Urna ar apgaismojumu ir viegli pārvietojama, jo tai ir piestiprināti ritentiņi.

Ja pasākums, kurā piedalās, piemēram, vairāk kā desmit cilvēku notiek neregulāri vai tikai vienu reizi, tad labākais un izdevīgākais variants ir nomāta izsmēķu urnu, nevis to iegādāties. Tā jūs ietaupīsiet līdzekļus, kurus varētu ieguldīt citur.

Piegāde

Pīpēšanas urnu noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur tās jānogādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz aprīkojuma uzstādīšanas vietai. Taču pīpēšanas urnām klients var atbraukt pakaļ arī pats uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi.