Lukturu un to turētāju noma

Aprīkojuma raksturojums

Sveču lukturi ir skaists dekors ikvienam pasākumam, kas norisinās brīvā dabā. Tie piedod romantisku noskaņu, īpaši, ja tās ir kāzu svinības vai kristības. Sveču lukturī pēc ieskatiem var ievietot dažāda izmēra sveces. Vakaram krēslojot, sveču liesmiņas lukturī izskatīsies skaisti un mierpilni. Lukturīti var novietot gan uz trepēm vai uz kāda cita paaugstinājuma, kā arī iekārt lukturu turētājā.

Pie mums pieejama arī lukturu turētāju noma, lai varētu iegūt pilnu komplektu. Nomai pieejamie lukturi ir baltā krāsā, kas lieliski izceļas uz dabas zaļās krāsas fona. Lukturi ir dažādos izmēros.

Svece lukturī tiek ievietota pa durtiņām, kuras no ārpuses ir aiztaisāmas, lai svece neizkristu ārā.

Lukturus iespējams izmantot arī diennakts gaišajā laikā kā dekorus iekštelpām vai ārā. Lukturi var būt kā papildinājums foto stūrītim, bet, vakaram krēslojot, var aizdegt lukturī esošo sveci. Lukturi ir izturīgi pret dažādiem laikapstākļiem, līdz ar to, mainoties laikapstākļiem, tie nav jāienes uzreiz iekštelpās. Lukturi ir no izturīga metāla karkasa un stikla lodziņiem.

Sveču lukturus iespējams lietot arī iekštelpās, attiecīgi tos neatstājot bez uzraudzības.

Iespējams, ja jums nepieciešams tikai viens vai divi lukturi, izvēlēsieties par labu to iegādei. Bet gadījumā, ja ir nepieciešami, piemēram, desmit lukturi, tad lukturu noma ir lieliska iespēja, kā iegūt šādu skaistumu uz pasākuma laiku, lai Jūsu pasākums būtu visiem atmiņā paliekošs.

Lukturu turētāji

Aprīkojuma raksturojums

Lukturus var novietot uz zemes vai uz kāda paaugstinājuma, bet daudz skaistāk izskatīsies, ja sveces lukturis tiks iekārts lukturu turētājā.

Lukturu turētāji ir iecienīti kāzu svinībās, jo tie rada īpaši romantisku noskaņu. Lai arī kurā gadalaikā norisinās kāzas vai citas svinības, lukturu turētāji ir lieliski aksesuāri, kas akcentēs jūsu pasākumu.

Lukturu turētāji ir viegli transportējami un uzstādāmi. Nav nepieciešami papildus instrumenti, lai uzstādītu lukturu turētāju. Tā kā turētājs ir no metāla, tas ir viegli iespraužams zemē. Tas ir stabils un drošs. Luktura turētājā var iekārt dažāda izmēra sveču lukturus.

Lukturu turētājs nav luksus prece, bet, iespējams, ka vikdienā tie netiks plaši pielietoti, tādēļ ir lieliska iespēja, plānojot un rīkojot pasākumu brīvā dabā, nomāt nepieciešamo lukturu turētāju skaitu.

Piegāde

Lukturu un to turētāju noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur tos jānogādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz aprīkojuma uzstādīšanas vietai. Taču lukturīšiem un to turētājiem klients var atbraukt pakaļ arī pats uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi.