Lielā pasākuma telts

Aprīkojuma raksturojums

Lielā pasākuma telts ir piemērota korporatīvajiem pasākumiem, pilsētas svētkiem, kāzām, sporta spēlēm, kā arī citiem saviesīgiem pasākumiem.

Izmēri

Pieejams viens 10m x 40m angārs, kas ir kombinējams ar diviem 10m x 20m angāriem, kā rezultātā ir iespējams iegūt īpaši lielu telti – angāru ar izmēriem 10m x 20m un 10m x 40m.

Izturīga un stabilas alumīnija profilu konstrukcijas profesionālā telts – angārs (paviljons) paredzēts lielam viesu skaitam. Tai ir sarežģītākas konstrukcijas jumts kā parastajām teltīm, kā arī masīvākas kājas, ar iespēju regulēt to augstumu. Angārs veidots no izturīga PVC materiāla baltā krāsā. Vienas angāra sekcijas izmērs ir 10m x 5m un tai ir 6 kājas un 6 sienas posmi. Pagarinot angāru, katrai nākamajai sekcijai klāt nāk vēl pa divām kājām un diviem sienas posmiem. Logi ir pieliekami vai maināmi. Piecas no sienām ir atveramas kā aizkari. Ieejas augstums ~2,3m. Angāru iespējams uzstādīt gan zaļajā zonā (kājas viegli nostiprināmas pie zemes ar gariem mietiem), gan uz cietas pamatnes. Angāra uzstādīšana (ņemot vērā sekciju skaitu), var aizņemt vairākas stundas.

Telts – angārs ir piemērots lieliem pasākumiem – kāzām, sporta spēlēm, izstādēm, koncertiem.

Piegāde

Telts noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, uz kuru tās jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz telts uzstādīšanas vietai četras reizes.

* Ņemot vērā, ka telts detaļu garums sasniedz 6m un ir nepieciešams kravas pārvadāšanas transportlīdzeklis, attiecīgo telti – angāru uz klienta izvēlēto un norādīto vietu/ adresi piegādājam paši, garantējot drošu un kvalitatīvu piegādi.