LED zaru gaismekļa noma

Aprīkojuma raksturojums

Dekoratīvs LED zaru gaismeklis darbojas uz baterijām, nomā pieejami vairāki LED zari, kas radīs lielāku efektu un pievilcīgāku noskaņu telpā.

Ienākot telpā, kurā ir pārdomāti un saskaņoti dizaina elementi, cilvēkiem rodas patīkama sajūta gan par konkrēto vietu, gan cilvēkiem, kas tur dzīvo vai sarīkojuši pasākumu un uzaicinājuši ciemos. Šādos brīžos svarīgs katrs priekšmets, kas atrodas telpā.

Piedāvājam nomāt LED zaru gaismekļus, kas iederēsies gan mazās un mājīgās telpās, gan plašās zālēs, ienesot tur gaismas pieskārienu. Nav jādomā, kur zaru gaismeklim pievienot elektrību, jo šī burvīgā dekorācija darbojas uz baterijām. Tas nozīmē, ka to var novietot jebkur, nedomājot par to, vai pa kājām nemaisīsies vadu jūkļi.

LED zaru gaismeklis iederēsies gan kopā ar ziedu kompozīcijām, gan bez citiem papildinājumiem un elementiem. Šī dekorācija ir unikāla ar to, ka tā ir askētiska, bet tajā pašā laikā ļoti uzrunājoša un skaista. LED zaru gaismekļa izstarotā gaisma radīs telpā mierīgu un relaksētu noskaņu. Šī nav tikai Ziemassvētku vai kādu citu svētku dekorācija. To lieliski var izmantot arī dzimšanas dienu vai, piemēram, kāzu svinību telpu dekorēšanai, akcentējot telpā tieši tās vietas, kuras jums šķiet īpašas vai ievērības cienīgas.

Katrs pēc saviem ieskatiem LED zaru gaismekli var ievietot vāzē vai kādā citā piemērotā traukā, saskaņojot to ar citiem svinību aksesuāriem. Padariet svinību telpu prātā un sirdī paliekošu! Izmantojiet iespēju nomāt LED zaru gaismekļus, kas būs kā odziņa uz kūkas jūsu svinību telpā!

Piegāde

LED zaru gaismekļa noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur tos jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz aprīkojuma nogādāšanas vietai. Taču LED zaru gaismeklim klients var atbraukt pakaļ arī pats uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi.