LED stāvgaldi

Aprīkojuma raksturojums

Piedāvājam izskatīgo LED stāvgaldu nomu. Stāvgaldu nomu iesakām pasākumiem, kuros nav paredzēti siltie ēdieni, bet uzkodas un dažādi dzērieni, jo stāvgaldi nav paredzēti sēdēšanai. LED stāvgaldi lieliski iederēsies dažādos vakara pasākumos, kad ir iespējams novērtēt LED stāvgalda skaistumu visā tā krāšņumā. LED stāvgaldi ir pieejami dažādos gaismas toņos.

Nomas piedāvājumā ir arī LED bāra lete, kas piestāvēs LED stāvgaldiem. Gluži kā LED bāra letei, arī stāvgaldiem nav nepieciešama elektrības padeve, jo tie ir uzlādējami. LED stāvgaldi ir pieprasīta nomas prece, jo tie ir stilīgi un iederas jebkādā vietā un vidē, kā arī LED stāvgaldi atsvaidzina pasākuma noskaņu.

LED stāvgalda virsma ir apaļa un ērta dažādu dzērienu vai uzkodu novietošanai. Ja izvēlaties nomāt LED stāvgaldus, tad padomājiet, lai to pielietojums būtu efektīgs jeb, lai stāvgaldi atrastos tumšākā vietā, lai tie varētu izcelties.

Mājas vidē LED stāvgaldam iespējams nebūs funkcionāls pielietojums. Tieši tādēļ, ja esat izlēmuši par LED stāvgalda izmantošanu savā pasākumā, tad iesakām to nomāt pie mums. Piedāvājam nomāt arī dažādus citus priekšmetus, mēbeles un dekorācijas, kas varētu noderēt lielākā vai mazākā pasākumā. Nomas iespēja ir labs risinājums, ja pasākumam ir ierobežots budžets vai dažādu citu iemeslu dēļ nav iespējas vai vēlēšanās pasākumam nepieciešamās mēbeles, dekorācijas utt. iegādāties.

Izmēri

LED stāvgaldu augšējais diametrs 0,70m, augstums 1,10m. Lampiņu degšanas laiks 8-10h. Pieejami 10 gab.

Cena

Viena LED stāvgalda nomas maksa ir 25 Eur.

Piegāde

LED stāvgaldu noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur tos jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz aprīkojuma nogādāšanas vietai. Taču LED stāvgaldiem klients var atbraukt pakaļ arī pats uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi.