LED kubi

Aprīkojuma raksturojums

Nomai piedāvājam dažādu krāsu LED kubus, kas atsvaidzinās jūsu rīkoto pasākumu un piešķirs tam īpašu noskaņu. LED kubus iespējams lietot gan iekštelpās, gan ārā. Abos variantos tie izskatīsies iespaidīgi un pamanāmi.

Visbiežāk cilvēki nomai izvēlas vairākus LED kubus, lai radītu atbilstošo efektu. Izvēloties nomāt LED kubus, ir iespējams iegūt vairākas priekšrocības. LED kubus var izmantot gan kā galdu, gan kā krēslu. Tas nozīmē, ka jūs iegūsiet ne tikai skaistu un modernu dekoratīvo elementu, bet arī praktiski funkcionējošas mēbeles. Krēslu, uz kura pasēdēt, kā arī galdu, uz kura novieto kādu dzērienu.

Nomai piedāvājam arī LED bāra leti un LED stāvgaldus. Šāds LED komplekts kopā noteikti būs pamanāms un lieliski izcelsies.

LED kubam nav nepieciešama elektrības padeve, jo tas ir uzlādējams. Iespējams regulēt LED kuba gaismas intensitāti. Piemēram, izmantot maigu un mierīgu gaismas krāsas noskaņu vai gluži pretēji – ieslēgt dinamisku zibšņu funkciju.

LED kubs, kā arī LED bāra lete un LED stāvgaldi īpaši izcelsies vakara otrajā daļā, kad būs tumšāks apgaismojums. Izvēloties nomāt LED gaismas mēbeles, tiek iegūti papildu gaismas elementi.

Cena

Viena LED kuba nomas izmaksas ir 15 Eur.

Piegāde

LED kubu noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur tos jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz aprīkojuma nogādāšanas vietai. Taču LED kubiem klients var atbraukt pakaļ arī pats uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi.