LED bumbas

Aprīkojuma raksturojums

LED bumbas – lampas 60cm diametrā. Tās ir pārslēdzamas ar pulti, tām ir 16 dažādas krāsu gaismas un četri spilgtuma un mirgošanas varianti. Lampa lietojama bez vadiem. Komplektā ir uzlādējams akumulators. Degšanas laiks ~8h. Pieejami 10 gab.

LED bumbas – lampas 50cm diametrā. Tās ir pārslēdzamas ar pulti, tām ir 16 dažādas krāsu gaismas un četri spilgtuma un mirgošanas varianti. Lampa lietojama bez vadiem. Komplektā ir uzlādējams akumulators. Degšanas laiks ~8h. Pieejami 6 gab.

LED bumbas – lampas 40cm diametrā. Tās ir pārslēdzamas ar pulti, tām ir 16 dažādas krāsu gaismas un četri spilgtuma un mirgošanas varianti. Lampa lietojama bez vadiem. Komplektā ir uzlādējams akumulators. Degšanas laiks ~8h. Pieejami 6 gab.

Piegāde

LED bumbu noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur tās jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz aprīkojuma nogādāšanas vietai. Taču LED bumbām klients var atbraukt pakaļ arī pats uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi.