LED bāra lete

Aprīkojuma raksturojums

Baltās krāsas LED bāra lete ir lielisks papildinājums un reizē arī aksesuārs privātam vai publiskam pasākumam. Ja pasākums norisinās diennakts tumšajā laikā, tad LED bāra lete izcelsies un būs pamanāma jau no lielāka attāluma. Visdrīzāk, ka šāda bāra lete vairumam cilvēku mājās neatrodas, jo tā nav mēbele, kuru lietot ikdienā. Tieši tādēļ LED bāra letes noma ir labākais risinājums, ja vēlaties šo mēbeli un reizē arī aksesuāru savā rīkotajā pasākumā.

Izvēloties papildināt pasākumu ar LED bāra leti, jūs nekļūdīsieties. Bieži vien vieta, kur atrodas tieši LED bāra lete, ir viena no iecienītākajām, kur viesi uzturas.

LED bāra letes iegāde var neatmaksāties, ja tā tiks izmantota īstermiņā, tieši tādēļ noma ir labs risinājums. Jāuzsver, ka šāda veida bāra lete ir mūsdienīga un stilīga, tā iederēsies kā mājas privātajā ballītē, tā arī lielāka formāta pasākumā.

LED nomas bāra lete ir bezvadu, jo tā ir uzlādējama, tādējādi nav jādomā, kur pasākuma laikā varēs tikt pie elektrības avota. Mūsu nomas klāstā ir arī stāvgaldi un stāvgaldu pārvalki, kas varētu iederēties, ja tie tiktu izvietoti apkārt LED bāra letei, lai visiem būtu ērtāk pavadīt vakaru, dzerot dzērienus vai baudot uzkodas. Padomājiet par saviem viesiem, lai pēc pasākuma viņi vēl ilgi atcerētos jūsu rīkoto pasākumu, kurā katrs priekšmets vai dekorācija ir pārdomāts un īstajā vietā.

Piegāde

LED bāra letes noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur to jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz aprīkojuma nogādāšanas vietai. Taču bāra letei klients var atbraukt pakaļ arī pats uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi.