Krēslu pārvalki

Rīkojot pasākumus, svarīgi ir saskaņot un veidot pasākuma vietas koptēlu, lai kur arī pasākums norsinātos – iekštelpās vai ārā. Vienots koptēls rada iespaidu, ka pasākums ir rūpīgi plānots un pārdomāts. Visvieglāk koptēlu ir veidot, saskaņojot galdus un krēslus, kas atrodas viesību vietā. Kā to panākt ar vienkāršiem līdzekļiem, neiegādājoties vienādus krēslus un galdus? Atrisinājums ir ļoti vienkāršs – krēslu un galdu pārvalki vienādās krāsās. Mūsu nomas piedāvājumā ir gan galdu, gan krēslu pārvalku noma.

Aprīkojuma raksturojums

Privātajā lietošanā visdrīzāk nav pieejami krēslu pārvalki, tādēļ ir iespēja tos nomāt. Nomā pieejamie krēslu un galdu pārvalki ir baltā krāsā. Baltā krāsa sniegs svinīgu un pacilātu noskaņu jebkurā pasākumā vai svinībās, baltā krāsa allaž ir modē.

Pirms pasākuma plānošanas apsveriet visus plusus un mīnusus preču iegādei vai nomai. Visdrīzāk, jūs nonāksiet pie secinājuma, ka izdevīgāk gan dažādus priekšmetus, gan dekorācijas ir nomāt, nevis iegādāties. Krēslu un galdautu pārvalki ir tas, kas pasākumos visbiežāk smērējas – izlīst kafija, nokrīt kūkas gabals utt. Ja pārvalki ir jūsu īpašumā, tad pēc pasākuma ir jālauza galva, kā visus šos traipus iztīrīt. Ja jūs izvēlaties krēslu un galdu pārvalkus nomāt, tad par tīrīšanu atbild tikai un vienīgi nomas firma. Izvēloties priekšmetu un dekorāciju īri, jūs ne vien ietaupāt līdzekļus, bet arī savu laiku.

Piegāde

Krēslu pārvalku noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur tos jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz aprīkojuma nogādāšanas vietai. Taču krēslu pārvalkiem klients var atbraukt pakaļ arī pats uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi.