Banketa krēsli

Banketa krēsli ir ļoti ērti un labi iederēsies jebkurā pasākumā: konferencēs, banketos, kāzās u. c. Krēsli ir ar sarkanu velveta apdari, bet krēslu rāmis – pelēks. Krēsli ir ļoti stabili un izmantojami gan pasākumiem iekštelpās, gan āra svinībās. Banketa krēsliem ir cieta virsma, lai krēsla kājas negrimtu zemē. Izvietojot krēslus pie apaļajiem banketa galdiem, teltī ir nepieciešama koka grīda. Ja nepieciešams, piedāvājam arī banketa krēslu pārvalkus. Banketa krēslu pārvalki pieejami baltā krāsā, bet izrotāti ar kādu krāsainu lenti, rada vēl svinīgāku izskatu.

Ja pasūtīsiet banketa krēslus, e-pastā vai pa telefonu lūgums informēt, cik personas paredzētas, kāds būs krēslu novietojums, ēkas stāvs, piegādes laiks.

Banketa krēsliem ir iespējami dažāda veida izkārtojumi, piemēram, koncertos tos iespējams izvietot rindā vienu pie otra, paredzot ejas starp krēslu rindām. Divām personām nepieciešama 1 kv/m platība. Banketa krēsli var tikt novietoti arī ap apaļajiem galdiem vai apaļajiem banketa galdiem. Banketa krēsli ir savietojami viens uz otra, kas atvieglo transportēšanu un ekonomē uzglabāšanas vietu. Banketa krēslus mūsu uzņēmums piegādā visā Latvijā.

Aprīkojuma raksturojums

Piedāvājumā bordo/ pelēka alumīnija krēslus. Krēsla augstums ir 0,45m (0,92m), platums 0,45m, garums 0,52m. Nomai pieejami 130 krēsli.

Nomājam arī krēslu pārvalkus (2,50 Eur par vienu gabalu).

Cenas

Viena banketa krēsla cena ir 2,50 Eur. Krēsla pārvalki – 2,50 Eur par vienu gabalu.

Soli

Dažādos āra pasākumos noderīgi var būt arī soli.

Piegāde

Krēslu un solu noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur tos jānogādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz aprīkojuma uzstādīšanas vietai. Taču aprīkojumam klients var atbraukt pakaļ arī pats uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi. Taču, ja nepieciešams liels skaits solu vai krēslu, iesakām izmantot Telts un nomu piegādes iespējas.