Koka grīdas segums

Aprīkojuma raksturojums

Telts uz nomu piedāvā koka vairoga grīdu nomu. Ir dažādi apstākļi, kad ir nepieciešamība pēc stabilas virsmas, deju grīdas vai vienkārši ir nelīdzens reljefs. Grīda tiek veidota no koka paneļu vairogiem.

Koka vairoga grīda ir kvalitatīvs pagaidu risinājums dabā rīkotiem pasākumiem. Visbiežāk cilvēki izraugās koka grīdas nomu pasākumiem, kas norisinās vietās, kurās nav līdzens zemes reljefs, piemēram, pie jūras vai dārza ballītēs. Nomas koka grīda dabiski iekļaujas āra vides koptēlā un rada svinīgu un pārdomātu pasākuma noskaņu. Koka pagaidu grīda ir laba izvēle, ja pasākuma laikā ir paredzētas kustīgas aktivitātes un dejas.

Izvēloties nomāt koka grīdu, pirmkārt, ietaupīsiet līdzekļus, otrkārt, ja pasākums ir zālienā, tad, uzstādot koka grīdu, zāliens tik pasargāts no izmīdīšanas. Treškārt, viesi un pasākuma apmeklētāji būs pateicīgi par koka grīdas izvēli, jo tādā veidā tiks saudzēti apavi.

Nomai piedāvājam ne tikai koka grīdu, bet arī viegli transportējamo un ātri uzstādāmo plastmasas grīdu. Izvēloties par labu vienam vai otram nomas grīdas segumam, jāņem vērā pasākumā iekļautās norises un aktivitātes.

Piegāde

Grīdu noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur tās jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz aprīkojuma nogādāšanas vietai. Grīdas transportēšana no 150 kv.m tiek veikta ar smago automašīnu. Ceļa izdevumi – 0,75 Eur par km.