Industriālā angāra noma

Aprīkojuma raksturojums

Industriālais angārs ir pagaidu būve, kurai nav nepieciešama dokumentācija vai saskaņošana, lai to uzstādītu. Angārs ir operatīvi uzstādāms un demontējams. To iespējams uzstādīt jūsu izraudzītā vietā, kā arī vēlamajā izmērā. Industriālā angāra nomu visbiežāk izvēlas, ja ir ieplānots āra pasākums, bet ir nepieciešama norobežota vai slēgta telpa. Piemēram, ēdināšanas zona, tirdzniecības zona vai arī kāda cita veida pakalpojumu sniegšanas vieta. Industriālo angāru ir iespējams nomāt arī privātām vajadzībām – dažādas svinības, sporta pasākumi, sanāksmes utt.

Šī angāra uzstādīšanai nav nepieciešams pamats, to var uzstādīt jebkurā vietā (asfalts, grunts), kur ir nepieciešams, tādēļ nav nekādu ierobežojumu. Jūs izvēlaties vietu brīvā dabā, mēs uzstādām izvēlētajā vietā izraudzīto industriālo angāru, lai varētu norisināties pasākums vai kāda cita veida aktivitāte.

Svarīgi, ka industriālie angāri ir izturīgi pret dažādiem laika apstākļiem, kas nav prognozējami, ja pasākums vai kāda cita veida aktivitāte ir ieplānota brīvā dabā. Šie angāri ir no izturīgas tērauda konstrukcijas, kas apvilkta ar PVC materiālu, tie ir 100% droši un stabili.

Ieteicams izvēlēties, lai profesionāļi uzstāda kvalitatīvu industriālo angāru, nevis, lai negaidītu laika apstākļu ietekmē nāktos atcelt iecerēto pasākumu. Padomā par to laicīgi, pirms plāno pasākumu brīvā dabā. Tieši tādēļ ir lieliska izvēle nomāt industriālo angāru, nevis iegādāties, jo, iespējams, tas būs nepieciešams vien uz pāris stundām.

Piegāde

Industriālā angāra noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, uz kuru tas jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz telts uzstādīšanas vietai četras reizes.

* Ņemot vērā, ka angāra detaļas ir apjomīgas, to pārvadāšanai nepieciešams kravas pārvadāšanas transportlīdzeklis, tāpēc angāru uz klienta izvēlēto un norādīto vietu/ adresi piegādājam paši, garantējot drošu un kvalitatīvu piegādi.