Ģērbtuvju pakaramo noma

Organizējot publisku vai privātu pasākumu, īpaši vēsajos gadalaikos, ir jādomā, kur pasākuma dalībnieki vai viesi novietos virsdrēbes. Iespējams, pirmajā brīdī tas liekas mazsvarīgs sīkums, bet tas ir viens no kritērijiem, lai svinībās vai kādā citā privātā vai publiskā pasākumā cilvēks justos ērti un nesatrauktos par drēbju novietošanu vai drošību.

Aprīkojuma raksturojums

Mūsu nomā piedāvātie melnie, metāla ģērbtuvju pakaramie ir vienlaikus ietilpīgi un kompakti, aprīkoti ar nelieliem, neuzkrītošiem āķīšiem drēbju novietošanai. Ērtākai lietošanai pakaramā āķīši ir izvietoti abās pusēs, līdz ar to arī sniedzot iespēju pakaramajam piekļūt no abām pusēm. Pakaramie ir stabili novietojami uz zemes (iespējams lietot gan iekštelpās, gan ārā). Pakaramie ir ietilpīgi, līdz ar to nav jāsatraucas, ka kādam viesiem nebūs kur novietot āra apģērbu.

Tāpat kā iepazīstoties ar cilvēku, ir svarīgs pirmais iespaids, tieši tāpat, ienākot telpā vai pasākuma vietā, uzreiz priekšā ir vieta, kur var novietot āra apģērbu. Tādēļ ieteicams par to domāt laicīgi, plānojot pasākuma norisi. Lai viesiem ierodoties, nebūtu situācija, ka āra drebēs ir jātur rokās vai jāmeklē kāda cita vieta, kur tās atstāt, padomājiet par to, lai cilvēki justos ērti.

Ja viesu skaits ir liels, tad nepieciešamības gadījumā var nomāt vairākus ģērbtuvju pakaramos, kurus iespējams izvietot, ņemot vērā norises vietas specifiku, piemēram, salikt rindā, vienu aiz otra vai pamīšus.

Piegāde

Ģērbtuvju pakaramo noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur tos jāaizved. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz aprīkojuma uzstādīšanas vietai. Taču ģērbtuvju pakaramajiem klients var atbraukt pakaļ arī pats uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi.