Mazs, apaļš galds Ø81 / h – 0,74 cm

Telts uz nomu, piedāvā pasākumu veidotājiem kā arī jebkuriem citiem mazo stāvgaldu nomu. Piedāvājam mazo stāvgaldu piegādi, uzstādīšanu un demontāžu, sniedzot jums un jūsu pasākuma viesiem komfortu un patīkamu atmosfēru.

Montāža:
Telts uz nomu veic galdu piegādi un montāžu.Telts uz nomu mazie stāvgaldi ir paredzēti dzērienu, ēdienu un dažādu citu lietu atstāšanai un izvietošanai.

Mazie stāvgaldi paredzēti, lai uz tiem novietotu un atstātu dažādus priekšmetus. Tie ir ļoti piemēroti, banketiem, viesībām un pasākumiem, kur paredzēts pasniegt dzērienus un uzkodas. kā arī ērti novietot pie dīvāna kā kafijas galdiņu.

Mazie stāvgaldi ir pelēkā krāsā. Tie ir saliekami un to rāmis ir izgatavots no metāla. Stāvgaldu virsma ir apļa veida un tās diametrs ir 81 cm, un 74 cm augsti.

Telts uz nomu mazo stāvgaldu nomai mēs piedāvājam arī gauldautus to piegādi un uzstādīšanu. Atšķirībā no citiem mūsu piedāvātā pasākumu aprīkojuma elementiem, stāvgaldu uzstādīšanu veic Telts uz nomu darbinieki. Īpašos gadijumos klientiem galdi tiek doti uzstādīt pašiem.

Mazo stāvgaldu nomas cena ir atkarīga no to skaita, pasākuma ilguma un cietiem apstākļiem. Par cenām vienmēr ir iespējams vienoties, sazinieties ar mums.

Kontakti :
www.teltsuznomu.lv
tel. 27003663
rihards@teltsuznomu.lv