Galda svārki

Galda svārki ir svētku elements, kāds visdrīzāk netiek lietots ikdienas vajadzībām. Tādēļ iesakām uz svētkiem, saviesīgiem pasākumiem galda svārkus nomāt par izdevīgu cenu. Galda svārki iederēsies dažādos publiskos un privātos pasākumos, veidojot telpā vai ārā svinīgu noskaņu.

Aprīkojuma raksturojums

Nomas piedāvājumā esošie galda svārki ir 6m gari, baltā krāsā. Tie stiprinās ar klipšiem, lai tos varētu piestiprināt pie jebkāda galda. Galda svārkiem ir ne tikai estētiska funkcija, bet arī praktiska, jo tie lieliski noslēpj galda kājas, kā arī dažādus priekšmetus, kas pasākuma vajadzībām ir novietoti zem galda. Galda svārki prasa gan īpašu apkopi, gan mazgāšanu, kas ne vienmēr ir pieejama mājas apstākļos, tādēļ galda svārku noma ir ļoti labs lēmums.

Ja jums ir svarīgi, lai pasākuma koptēls, noskaņa un vides interjers būtu pārdomāts un saskaņots, tad ir laicīgi jāpadomā par katru pasākumā vietā esošo elementu vai kādu tā papildinājumu.

Piegāde

Galda svārku noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur tos jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz aprīkojuma nogādāšanas vietai. Taču galda svārkiem klients var atbraukt pakaļ arī pats uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi.

*Pie mums iespējams nomāt ne tikai galda svārkus, bet arī galdus, galdautus un krēslu pārvalkus. Tie visi pieejami baltā krāsā, līdz ar to iespējams tos visus sasakņot, kā arī nomāt vienā vietā. Dažādu priekšmetu vai dekoru nomas iespējas vienā uzņēmumā ļauj jums ietaupīt laiku, kas tiek pavadīts meklējot piedāvājumus dažādās nomas firmās.