Gaismas virtene

Lai pasākums ārā būtu izdevies, nepietiek vien uzstādīt telti, izvietot galdus, krēslus un pasūtīt uzkodas. Ja ir vēlēšanās, lai ārā rīkotais gan privātais, gan publiskais pasākums cilvēkiem paliktu atmiņā, tad ir jāpadomā par ārā izmantojamiem aksesuāriem un detaļām. Ir iespējams brīvā dabā uzstādīto telti vai dārzu padarītu mājīgāku, piemēram, ar gaismas virtenēm, kas īpaši izcelsies un izskatīsies skaisti dienas tumšajā periodā.

Aprīkojuma raksturojums

Virtenes var kombinēt, tādēļ virteņu garumu ir iespējams iegūt tieši tādu, kāds ir nepieciešams pasākuma rīkotajā teritorijā. Tā kā gaismas virtenes ir paredzētas lietošanai ārā, tad nav jāsatraucas par laika apstākļiem, jo tās ir izstrādātas un pielāgotas visdažādākajiem laika apstākļiem, sākot no stipras saules, līdz pat lietainiem un vējainiem laikapstākļiem.

Gaismas virtenes nav tikai romantisks aksesuārs, tām ir arī praktiska rakstura funkcija, jo tās jūsu ballītē būs arī kā papildus gaismas avots. Īpaši svarīgi tas būs tad, ja ballīte norisinās dienas tumšākajā laikā vai, piemēram, siltā, bet vēlā vasaras naktī.

Pēdējā laikā cilvēki, rīkojot āra pasākumus, domā ne tikai par praktiskām lietām, bet arī par to, lai pasākuma vieta izskatītos pārdomāta, skaisti noformēta un patīkama katram viesim, lai katrs justos gaidīts. Šādā gadījumā gaismas virteņu īre ir lielisks īstermiņa ieguldījums, lai pasākuma vieta būtu gaumīgi noformēta.

Izmēri

Vienas virtenes garums: 15m.
Virtenes iespējams kombinēt lielāka garuma iegūšanai.

Piegāde

Virtenes noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur to jāuzliek. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz virteņu uzstādīšanas vietai. Taču gaismas virtenēm klients var atbraukt pakaļ arī pats uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi.

Gaismas virtenes noma - Telts, inventārs pasākumiem, galdu, krēslu, sildītāju, grīdu noma
Gaismas virtenes noma - Telts, inventārs pasākumiem, galdu, krēslu, sildītāju, grīdu noma
Gaismas virtenes noma - Telts, inventārs pasākumiem, galdu, krēslu, sildītāju, grīdu noma