Bāra letes noma

Aprīkojuma raksturojums

Bāra lete var būt noderīga gan izbraukuma tirdzniecībā, gan privātās ballītēs. Šī mēbele visbiežāk ir nepieciešama siltajā gadalaikā, kad dažādi pasākumi tiek rīkoti ārā.

Lai bāra lete izskatītos pievilcīgāk, ir pieejams dažādu krāsu LED apgaismojums, kas gan izcels leti diennakts tumšajā laikā, gan būs iespēja to vieglāk pamanīt no lielāka attāluma.

Leti ir iespējams lietot gan iekštelpās, gan ārā, tās uzstādīšana neaizņem ilgu laiku. Bāra lete ir stabila un kvalitatīva. Pēc jūsu ieskatiem pie bāra letes var novietot augstos krēslus vai atstāt brīvu pieeju. Katrs klients izraugās sev piemērotāko risinājumu, ņemot vērā konkrētā pasākuma specifiku. Tikpat viegli, cik bāra lete ir saliekama, tā ir arī demontējama un transportējama. Neapgrūtiniet sevi, plānojot un domājot, kā ērtāk viesiem vai klientiem pasniegt pasākumā dzērienus, bet izvēlieties bāra letes nomas iespēju un baudiet pasākumu!

Izmēri un cena

Mūsu nomā piedāvātā bāra lete sastāv no divām daļām.

  • Letes priekšpuse: garums 1,5m, augstums 1,40m. Cena: 50 Eur.
  • Letes stūris: garums 0,90m, augstums 1,40m. Cena: 25 Eur.

Abas daļas ērti un parocīgi ir savienojamas kopā, lai leti varētu funkcionāli izmantot.

Piegāde

Bāra letes noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur to jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz bāra letes uzstādīšanas vietai. Taču bāra letei klients var atbraukt pakaļ arī pats uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi.