Balta kāzu arkas noma

Kāzas ir īpašs notikums cilvēka dzīvē. Gatavošanās un plānošana šim notikumam ir laikietilpīga. Bieži vien tiek aicināti savas jomas speciālisti, lai palīdzētu kāzu plānošanā un organizēšanā.

Katra nianse ir jāpārdomā, lai kāzas noritētu kā plānots. Ne tikai kāzu svinības, bet arī ceremoniju cilvēki arvien biežāk izvēlas rīkot brīvā dabā. Pasākuma rīkošana brīvā dabā paver ļoti daudz un dažādas iespējas, bet tas uzliek arī lielu atbildību un plānošanu. Arvien biežāk jaunlaulātie kā vienu no svarīgākajām ceremonijas sastāvdaļām jeb elementiem izvēlas kāzu arku.

Aprīkojuma raksturojums

Kāzu arka ir viegli transportējama, saliekama un izjaucama. Lai kāzu arka izskatītos īpaši skaisti, to ir iespējams izdekorēt, piemēram, ar ziediem. Romantisku noskaņu var panākt, ja arka tiek papildināta ar vīteņaugiem un ziediem. Kopā šāda kompozīcija izskatās pārdomāti un gaumīgi. Dekorēšanu ir iespējams veikt gan paša spēkiem, gan piesaistīt floristu. Svinīgu, romantisku un pacilātu noskaņu var iegūt, ja kāzu arka tiek novietota kalna galā, kur paveras plašs skats uz apkārtni. Arku ir iespējams novietot arī foto stūrīti, pievienot klāt citus elementus – krēslus, sveces, dažādas dekorācijas.

Vienmēr ir iespēja kāzu arku iegādāties, bet pirms iegādes ieteicams padomāt, kur šī arka tiks pielietota pēc kāzu ceremonijas. Lai arka pēc kāzu ceremonijas nekrātu putekļus, ir risinājums – kāzu arku uz pasākumu nomāt.

Piegāde

Kāzu arkas noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur to jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz arkas uzstādīšanas vietai. Taču kāzu arkai klients var atbraukt pakaļ arī pats uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi.