Nomājam galdus un banketa krēslus

Nomājam banketa krēslus. Viena banketa krēsla cena ir 2.50 eur. Piedāvājumā bordo/pelēks alumīnija krēsls. Tā augstums 0,45m (0,92m), platums 0,45m, garums 0,52m. Nomai pieejami 130 krēsli.

Nomājam krēslu pārvalkus (2.50 eur par vienu gabalu).

Nomājam apaļos galdus vai apaļo galdupārvalkus (8 eur par vienu gabalu).

Nomājam stāvgaldiem pārvalkus (8 eur par vienu gabalu).

Banketa krēslu noma

Banketa krēsli ir ļoti ērti un labi iederēsies jebkurā  pasākumā: konferencēs, banketos, kāzās u.c.. Krēsli ir ar sarkanu velveta apdari, krēslu rāmis pelēks. Krēsli ir ļoti stabili un izmantojami gan iekšējiem pasākumiem, gan āra svinībām, banketa krēsliem ir nepieciešama cieta virsma, lai krēsla kājas negrimtu  zemē. Izvietojot krēslus pie apaļajiem banketa galdiem, teltī ir nepieciešama koka grīda. Ja nepieciešams, piedāvājam arī banketa krēslu pārvalkus. Banketa krēslu pārvalki baltā krāsā, kas aprīkoti ar kādu krāsainu lenti, rada svinīgu izskatu.

Ja pasūtīsiet banketa krēslus  e-pastā vai pa telefonu, lūgums informēt, cik personas paredzēts izsēdināt, kāds būs to novietojums, ēkas stāvs, piegādes laiks, un sniegt atbildīgās personas kontaktinformāciju, kurai tiks nodoti krēsli.

Banketa krēsliem ir iespējami dažāda veida izkārtojumi, piemēram, koncertos tos iespējams izvietot rindā vienu pie otra, paredzot ejas starp krēslu rindām. Divām personām nepieciešama 1 kv/m platība. Banketa krēsli var tikt novietoti arī ap apaļajiem galdiem vai apaļajiem banketa galdiem. Banketa krēsli ir savietojami viens uz otra, kas atvieglo transportēšanu un ekonomē uzglabāšanas vietu. Banketa krēslus mūsu uzņēmums piegādā visā Latvijā.

Lai pasūtītu banketa krēslus, zvaniet.

Kontakti :
www.teltsuznomu.lv
tel. 27003663
Rihards@teltsuznomu.lv