Apaļie galdauti

Aprīkojuma raksturojums

Piedāvājam nomai baltus apaļo galdu galdautus, kas būs ne vien praktiski, bet arī skaisti.

Nomas pakalpojumiem ir vairākas priešrocības, kuras iesakām izskatīt pirms pasākuma plānošanas. Pirmkārt, nomājot dekorācijas vai dažādas sadzīviskas lietas, jūs ietaupāt laiku, ko būtu pavadījuši šīs preces meklējot veikalos. Otrkārt, pēc klientu atsauksmēm varam teikt, ka bieži vien dažādi priekšmeti, dekorācijas, kas ir iegādātas konkrētajam pasākumam, pēc tam ikdienā netiek izmantotas. Treškārt, izvēloties pasākumam nepieciešamās lietas nomāt, noteikti ir finansiāli izdevīgāk, nekā tās pirkt. Bieži vien lielāku vai mazāku pasākumu rīkošana iet roku rokā ar steigu vai stresu – kā visu paspēt. Bet izvēloties nomas pakalpojumus, samazināsies steiga unstress, jo viss ir iepriekš paredzams, sarunājams un piegādājams.

Apaļais galds izskatās skaisti gan lielākos, gan mazākos pasākumos, bet apaļais galds ar galdautu piešķirt pasākumam citu vērtību. Apaļie galdi ir arī ļoti praktiski un ērti, jo tiem nav aso stūru, kur varētu atsisties. Īpaši svarīgi tas ir pasākumos, kuros piedalās bērni.

Piegāde

Galdautu noma un piegāde iespējama visā Latvijā. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no vietas, kur tos jāpiegādā. Kopējās piegādes izmaksas veido attālums no Dzilnuciema līdz aprīkojuma nogādāšanas vietai. Taču galdautiem klients var atbraukt pakaļ arī pats uz uzņēmuma noliktavu, līdz ar to nav jāmaksā par piegādi.

*Telts uz nomu piedāvājumā ir ne tikai apaļo galdu galdauti, bet arī apaļie galdi, stāvgaldi, galda svārki, krēslu pārvalki, kas var būt noderīgi privāta vai publiska pasākuma rīkošanā.