Apaļo banketa galdu noma

Piedāvājam vairāku veidu/ izmēru apaļos banketa galdus:

  • apaļie galdi, kuru diametrs ir 180cm
  • apaļie galdi, kuru diametrs ir 150cm (galdi ir salokāmi)
  • apaļie galdi, kuru diametrs ir 120cm (galdi ir salokāmi)
  • mazie apaļie galdi, kuru diametrs ir 0,80cm.

Mēs palīdzēsim izvēlēties atbilstošāko galda izmēru un skaitu, ņemot vērā jūsu pasākuma konceptu un viesu skaitu.

Mazie apaļie galdiņi

Telts uz nomu piedāvā mazo, apaļo stāvgaldu nomu, t. sk. to piegādi, uzstādīšanu un demontāžu, sniedzot jums un jūsu pasākuma viesiem komfortu un patīkamu atmosfēru.

Telts uz nomu mazie stāvgaldi ir paredzēti dzērienu, ēdienu un dažādu citu lietu atstāšanai un izvietošanai. Mazie stāvgaldi paredzēti, lai uz tiem novietotu un atstātu dažādus priekšmetus. Tie ir ļoti piemēroti banketiem, viesībām un pasākumiem, kur paredzēts pasniegt dzērienus un uzkodas, kā arī tos ir ērti novietot pie dīvāna kā kafijas galdiņu.

Mazie stāvgaldi ir pelēkā krāsā. Tie ir saliekami un to rāmis ir izgatavots no metāla. Stāvgaldu virsma ir apļa veida un tās diametrs ir 8ocm, bet augstums 74cm.

Mazo stāvgaldu nomai mēs piedāvājam arī gauldautus, t. sk. to piegādi.

Mazo stāvgaldu nomas cena ir atkarīga no to skaita un pasākuma ilguma.

Salokāmie plastmasas galdi

Piedāvājam salokāmu plastmasas galdu nomu. Galdi ir baltā krāsā, to diametrs ir 120cm vai 150cm.

Ja koncerts, svinības vai cita veida pasākums tiek rīkots ārā, tad ir jāpadomā, lai mēbeles, kas tiks izvietotas pasākuma teritorijā, būtu pēc iespējas vieglāk uzstādīt, demontēt un transportēt. Iespējams, ka jūsu īpašumā šādu mēbeļu nav, tad labs risinājums ir šādu mēbeļu noma.

Piedāvājam privātiem vai publiskiem pasākumiem nomāt viegli uzstādāmu, demontējamu un transportējamu plastmasas galdu. Saliektā (salocītā) pozīcijā tas aizņem ļoti maz vietas. Galda vieglais svars ir tā priekšrocība, jo āra apstākļos to ir viegli un ērti pārvietot, piemēram, pārvietojot to uz ēnaināku vietu.

Plastmasas galds nav paredzēs tikai āra pasākumiem. Nepieciešamības gadījumā to ir iepējams lietot arī iekštelpās rīkotajos pasākumos.

Visbiežāk klienti saliekamu plastmasas galdu izraugās tieši dārza ballītēm, kad nepieciešams operatīvi galdu uzstādīt un arī demontēt. Ņemot vērā pasākuma specifiku, iespējams ap galdu gan novietot krēslus, gan arī atstāt galdu brīvi pieejamu, ja pasākuma formāts to atļauj.

Āra pasākumu rīkošana allaž prasa daudz laika un spēka, tādēļ izvēlaties šādiem pasākumiem mēbeles, kuras ir vieglas. Šo balto plastmasas galdu var pacelt, pārvietot, uzstādīt un demontēt viens cilvēks. Laicīgi ieplānojot kādas mēbeles tiks lietotas pasākumā, jūs ietaupīsiet gan laiku, gan spēku.

Piegāde

Telts uz nomu veic galdu piegādi un montāžu. Iespējams arī klientam pašam atbraukt pēc aprīkojuma.

*Telts uz nomu piedāvā arī banketu krēslu nomu. Banketa krēsli ir sarkani, mīksti un ērti krēsli ar gaiši pelēku metāla rāmi, t. sk. pieejami krēslu pārvalki.